Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ha látok egy bomba jó nőt,ami a fiuk 98%nak biztos bejön,én azt mondom rá,hogy nem jön be.Nekem az átlagos tetszik,vagy inkább az átlag alatti.Nekem a csúnyácska jobban tetszik,mint a nagyon szép.Semmi smink semmi rúzs,csak természetesség.Van más is így?Szerintetek dilis vagyok?

2013. márc. 19. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
nem vagy dilis. ilyen az ízlésed. ennyi
2013. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs véleményem.
2013. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mindenkinek más az ízlése. pont.
2013. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy dilis, de ha ez a "simán szép" csajokra is elmondható, akkor biztos, hogy nincs önbizalmad/lóvéd.
2013. márc. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a többiek figyelmét felhívnám arra, hogy a kérdező elismeri a SZÉP nőket. Sőt... aki neki tetszik arra azt mondja hogy csúnyácska! Nekem ha tetszik valaki, akkor nem látom/mondom csúnyácskának. Ti hogy vagytok ezzel? :D
2013. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát önbizalmam az nem nagyon van :D
2013. márc. 19. 20:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy dilis,mindenki mást preferál
2013. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem dilis vagy, csak balf@sz!
2013. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as miért vagyok b@lfasz?
2013. márc. 19. 22:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!