Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alacsony csak alacsonnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony csak alacsonnyal, magas csak magassal? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Még pár napja egy szórakozóhelyen a mosdóban letámadott két magas lány, hogy mit képzelek magamról, hogy alacsony létemre magas pasikkal ismerkedek. Kicsit rosszul esett, mert tényleg zavar, hogy 163 cm vagyok :( (ráadásul magassarkúban nem is tűntem olyan picinek), na meg nem is én kezdeményeztem náluk, de ha én így tettem volna, akkor sem érezném úgy hogy ez bűn lenne.... Nagyon sok olyan pár van, ahol a pasi 10-20 cm-rel magasabb vagy éppen a lány magasabb pár cm-rel.

Ti mit gondoltok? Ez olyan szabályszerű lenne, hogy mindenki hasonlóval jön össze?



2013. márc. 20. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Ez elég életszerűtlen amit írsz. Már hogy letámadtak. Egyébként meg hülyeség az egész.
2013. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

elég baromságnak tűnik.

még soha nem hallottam ilyet,

én elég alacsony vagyok, szóval megette volna a fene ha ez így működne N

2013. márc. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Gondoljunk bele máshonnan nézve! Ha az alacsony, középmagas és magas nők magas férfival kezdenek, az alacsonyabb, vagy átlag magas férfiaknak ki fog jutni?
2013. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%

hülyeseg, csak feltekenyek, mert ha magas a csaj akkor sok pasi kiesik szamukra es nagyobb a konkurencia!


Addig amig kellemesnek erzed a meret különbseget semmi sem baj. Sz@rd le öket!

2013. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

életszerűtlen? a letámadást úgy értettem, hogy elkezdtek beszólogatni. néha furán fogalmazok

14:31 ez nem zár ki semmit.. mármint nekem az 1. szerelmem ugyanakkora mint én :D ráadásul több olyan párt ismerek, ahol a nő magasabb.

2013. márc. 20. 14:37
 6/17 anonim ***** válasza:

Semmi köze sincs itt a magasságnak a beszóláshoz. Kötekedni volt kedvük.

Valószínű azért szóltak be,mert:

-jobban néztél ki náluk,még ha alacsonyabb is vagy,tehát féltékenység

de a valószínűbb,hogy

-olyan pasival ismerkedtél amelyik valamelyik p!csának kellett volna.

Hány éves vagy?

2013. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

én 19 vagyok. jártam már magasabb sráccal, de valahogy soha nem gondoltam abba, hogy vannak akik szerint ez "nem helyén való", az egész helyzet olyan fura volt.. soha nem gondoltam, hogy emiatt leszól valaki.

igazából azt sem tudom, hogy kik voltak azok a lányok, szóval nem tudok róla, hogy valakinek az útjában lettem volna.

2013. márc. 20. 14:54
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
162 cm vagyok, és mindig 185 cm feletti barátaim voltak. Engem is utáltak a magas lányok, hogy elveszem előlük a magas fiúkat, holott nekem az alacsonyak is jók lennének, ők pedig nem akarnak náluk alacsonyabb pasival járni. De hát kit érdekel. Sz.ard le őket. Nem magasság szerint ismerkedek.
2013. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Azt gondolom, hogy valószínűleg részeg buta libák voltak.

Egyébként meg 163 centivel nem vagy alacsony, tekintve hogy ma 164 centi a nők átlagmagassága Magyarországon :)


Ne foglalkozz ezekkel, pukkadjanak meg és csináljanak amit akarnak, ott kell hagyni őket, ha letámadnak. Esetleg szólj vissza, valami olyasmit, hogy "nyugi, nem sajátítom ki, ha tetszik, hódítsátok el tőlem" és hagyd ott őket, amíg ők csodálkozva nézegetnek, hogy akkor most mi van :)

2013. márc. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

szomorú, hogy ennyit számít a magasság valakiknek :/

ez nekem még mindig nagyon új :D


szerintem is többet ittak a kelleténél.. igazából tudom, hogy kisebb vagyok mint az átlag, meg alapjában véve nem is gondoltam az alacsony szóra úgy, mintha valami rossz lenne, de ahogyan ők kimondták... mintha nem is lennének emberek az alacsonyak.

nem vagyok valami jó a beszólásokban, nem szeretek veszekedni, szóval úgy oldottam meg, hogy szó nélkül, nevetve kikerültem őket. :D szerintem ez is elég volt.

2013. márc. 20. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!