Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gerjedtek lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gerjedtek lányok?

Figyelt kérdés

mit néztek meg a fiúkon? mi számít vonzónka?

mitől indul be a fantáziátok?


öltözködés?izmos? kopasz/odik? hosszúhaju?

szőrös? magas? gazdag? kedves? nagydumás? csendes? tájékozott? diploma?

mi vesz le a lábatokról legalább anyira,hogy abból randi legyen?


2009. szept. 16. 20:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

egy markáns arcra??


tudom volt már hasonló kérdés,de itt és most vessézzük ki. Szóljatok a barátnőiteknek,hogy ők is rjanak,ok?

2009. szept. 16. 20:36
 2/13 A kérdező kommentje:
ha lehet fejtsétek is ki,köszi
2009. szept. 16. 20:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

az szerintem természetes, hogy normálisan legyen felöltözve, nem kell márkás meg drága ruha, de ne járjon szakadt vagy 2 hete kimosott cuccokban... ja és ha hozzá illő ruhát visel (ami rajta jól néz ki) az sztem nagyon szexi tud lenni:D a fej (arc, haj) nagyon fontos, én a fiúk arcát nézem meg előbb, utána megyek lejjebb... :P

eddig csak a külsőségekről meséltem, nálam a belső tulajdonságok a dominánsabbak:) legyen udvarias, figyelmes, odaadó, megértő, kedves, humoros:)

de nekem leginkább a barátom jön be:D

2009. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
meg a korotokat is írjátok oda,nagyon örülnék ha 30 feletti nők is írnának
2009. szept. 16. 20:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

oh bocsi ezt nem láttam:$:D

18/L voltam, sajnálom hogy a korhatár alatt vagyok:D

2009. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Hát először is én a hangjára vagyok kíváncsi ×D tudom, hogy hülyén hangzik, de nekem ez a legfontosabb szinte :) van olyan fiú akiből amiatt szerettem ki, mert a hangja idegesített engem (tudom, hogy nem ő tehet róla), majd a szeme :D az nagyon fontos :D tudom, hogy semmi különleges nincs benne, de van olyan fiú aki annyira szépen tud nézni, hogy azzal vesz le a lábamról. :)

Akkor legyen kedves és udvarias (bár ez manapság sok fiúból hiányzik), nekem nem számít, hogy milyen magas én a legjobban annak örülök, ha tőlem csak pár centivel magasabb, mert ha egy vagy fél fejjel magasabb nálam, akkor nekem kisebbségi komplexusom van :S (szerintem nem jó ha annyira magas, hogy már lábujjhegyre kell állnom, hogy elérjem, vagy hogy neki kell lehajolnia hozzám :S). Akkor szeretem, ha egy fiú jól öltözködik, de ez az amit szinte a legvégén nézek meg. Nálam a haja sem olyan fontos, ha jól áll neki akkor felőlem lehet hosszú is vagy rövid is, de már olyan is volt, hogy kopasz fiú jött be szóval, ez tényleg attól függ, hogy hogy áll neki az a haj vagy éppen nem haj ×D azt hiszem mindent leírtam, ami nekem fontos :)

16/L

2009. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nincs korhatár csak általában a tizenévesek írnak ilíen kérdésre. 18 bőven jó
2009. szept. 16. 20:47
 8/13 A kérdező kommentje:
a kopasz alatt azt értem,hogy kopaszodik,kevés van neki nem azt,hogy borotvált,köszi nektek
2009. szept. 16. 20:49
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Mindenre ami drága.
2009. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig 5 barátom volt,de mindegyik máshogy nézett ki: volt kopasz kigyurt, ártatlan iskolásfiú, kemény csávó.De akik igazán levettek a lábamról és örömmel emlékszem rájuk,azoknak a viselkedése fogott meg és nem a külseje.Ha kedves, figyelmes, humoros vagy, el tudod adni magad,akkor senkit sem érdekel,hogy kopaszodsz,mert egy normális férfi ritka a mai világban,az ilyenek után két kézzel kapkodnak a nők.Egyéni véleményem,hogy nem bírom a félénk,vagy tutyi-mutyi alakokat.Egy férfi legyen egy kicsit határozott,de tudja az illemet. Nem azt mondom,hogy minden randira vigyél ajándékot,mert az már nem meglepi,meg pénzkidobás.De egy váratlan virág,vagy ha kihúzod a széket mielőtt leül,az sokat jelent,Legalábbis nekem,lehet,hogy maradi vagyok,de szeretem a kis figyelmességeket.
2009. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!