Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! A ti szemetekbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! A ti szemetekben elveszti a vonzerejét egy ilyen nő?

Figyelt kérdés
Kinézetre nőies, csinos, szép arca van, minden stimmel. Személyisége inkább egy férfira hajaz: domináns jellem aki szeret a vezető szerepében lenni, nem tűri az alárendeltséget, határozott, tudja mit akar és ha kitűz valamit maga elé a határokat feszegeti, hogy megkaphassa, amit akar. Szereti a társaságot, a szereplést, néha feltűnési viszketegsége van. De tud érzékeny, gyengéd és odaadó lenni csak ezt az énjét a hozzá közelállóknak mutatja meg(hosszú idő után fedi csak fel ezt az oldalát). Harsány, hangos, sokat nevet, szókimondó és éles a nyelve.
2013. márc. 20. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Inkább amolyan lányhavernek jó az ilyen, nekem volt pár.


Pláne jó, ha egy érdekközösségben vagytok, mert tuti elintéz helyetted mindent, mert nem bír egyhelyen maradni :D


De amúgy nekem tuti nem kellene egy domináns, "kemény jellemű" csaj a fejem fölé... Kivéve, ha ezt ő is tudja, és akkor kb. olyan lesz majd mint az anyám...

2013. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
így leírás alapján eléggé határeset. de ilyen nőből is rengetegféle van, és sok egyébtől is függhet.
2013. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem veszti el. Szeretem a kihívásokat. :) Megszelídítettem már pár ilyen nőt. :)
2013. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát,mivel én is domináns vagyok, így kétlem, hogy egy ilyen nő nekem a zsánerem lenne. Pokoli viták lehetnek ebből. Amúgy ja, ahogy az első mondta, lányhavernak tökéletes lenne, de barátnőnek aligha.
2013. márc. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem egyáltalán nem kellene ilyen nő. (Ez a "minden stimmel" is annyira tipikus, el sem tudod képzelni hogy valakinek nem jössz be...)
2013. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kevés olyan fiút fog találni az életben akivel jól ki fog jönni hiszen a fiúkban bent van az, hogy ők irányítsanak és nem nagyon tűrik ha ezt a szerepet egy lány veszi át. Egy lány inkább legyen olyan amilyen egy átlag lány szokott /és most itt nem a mai tini pi****ra gondoltam/ Barátként el lehet fogadni, de hosszútávon nagyon kevés fiú fogja kibírni mellette.
2013. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves ötös szerinted ha teljesen elégedett lennék magammal, semmi kétségem nem lenne magam felől és szerintem mindenkinek bejövök akkor feltettem volna a kérdést? A külsőm miatt nem aggódok, de szerinted érek vele valamit ha defektes a belsőm?

Nem szeretem ha valaki előítéletes és ők nélkül támad...


A többieknek köszönöm a választ, sejtettem, hogy több visszautasìtást fogok kapni, de várok még válaszokat :)

2013. márc. 20. 21:48
 8/10 A kérdező kommentje:
*ok nélkül
2013. márc. 20. 21:49
 9/10 anonim ***** válasza:
csak a veszekedés lenne magamat ismerve, felesleges időpazarlás...inkább a nőiesebb lányok.
2013. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A vonzerejet nem veszti el, viszont parkapcsolatot nem tudnek vele elkepzelni, mert mast keresek egy noben.

Ettol fuggetlenul nem gondolom, hogy defektes lennel, csak nem vagy atlagos.

2013. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!