Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csak a nem normális fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roselyyka kérdése:

Mért csak a nem normális fiuk találnak meg engem?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem, hogy miért mindig a leghülyébb fiuk találnak meg, a legtöbbjük elég agresszív és nagyon erőszakosak velem pedig én nem ártottam nekik :/ vagy velem van a baj? :(
2013. márc. 20. 21:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Addig örülj,amíg csak ez számít nálad nem normálisnak :)
2013. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát sztm elég nagy baj ha egy fiu erőszakos vagy agresszív és ennek sztm egyáltalán nem kell örülni.. :/ amugy meg csak röviden írtam le a kérdésem , mert nem akartam hosszasan kifejteni :)
2013. márc. 20. 21:44
 3/15 anonim ***** válasza:
Az már más,azt azonnal ott kell hagyni.
2013. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

En meg normalis not keresek, de hat nem talalok :D


Ez van igy jartunk...


Ha most veszek 1 szal viragot, vagy valami mar nyalas vagyok, hat kapjak be :D

2013. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert a nem erőszakos fiúk általában bűnrondák és tudják, hogy esélyük sincs a lányoknál. Én is ilyen fiú vagyok, tudom, hogy egy lány sem tud vonzódni hozzám, így nem is szoktam próbálkozni lányoknál. Aztán jön egy nagydumás, erőszakos gyerek és már viszi is a szép lányokat. Ez így megy. Én meg hiába is próbálkoznék úgysem kellenék a lányoknak, mert nem vagyok elég férfias állat.
2013. márc. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De sztm nem jó ha egy fiu ugyviselkedik mint egy vadállat, persze nem mondom hogy nyuszi legyen de ez már a másik véglet! Sztm próbálkozz a lányoknál mert sose tudhatod mikor jön be a dolog! :) Ja és az előzőnek meg annyit , hogy nagyon szeretema virágokat és a kedvencem a rózsaszín rózsa :$ *-*
2013. márc. 20. 21:48
 7/15 anonim ***** válasza:
megdobáltak hógolyóval, vagy hozád vágták a pöttyös labdát ?:D mert kb ezt tudom elképzelni az írásod alapján....majd kinövik :)
2013. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az hogy megerőszakoltak majdnem az nem éppen labda dobálás... meg hogy rángattak és ordítoztak velem miközbe sírtam tudod.. lehet neked ez vicces de szánalmas hogy ennyire nem evszed komolyan amit írok!
2013. márc. 20. 21:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Aligha veled van a gond. De hány éves vagy egyáltalán, hogy ilyesmiket csináltak veled?
2013. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolom tini vagy. A te korodban a normális fiúkat vagy még nem érdekli a csajozas vagy vissza húzódobbak és nem igazán mernek lépni a lányok felé... Ne aggódj ezen mindenki túl esik.De majd elfog jönni az az időszak amikor a normális fiúk is fognak érdeklődni irántad
2013. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!