Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyes? Normális válaszokat.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes? Normális válaszokat.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az elején kérnélek titeket, hogy most ne a helyesirást nézzétek, és aki nem tud normális választ irni, kérném, hogy ne irjon semmiylet. Szoval%!.. Lassan 8 honapja egy utt vagyok a barátommal, aki tiszta szivébol szeret, és én is ot-azt hittem. De e 8 honap alatt nem tellt el olyan nap, hogy ne járt volna az eszembe a volt barátom,a kiel szinte csak 1 honapot jártunk. o azért szakitott velem, mert nem sokat találkoztunk, és azt hitte, hogy kiszerettem belole, amikor megtudta, hogy ez nem igaz, azt mondta, hogy ez csak egy probatétel volt. Aztán irtozatosan osszevsztunk. a mostani barátom egyébknt rendkivul rendes, évek ota ismerem, és o is engem. tudjuk egymás hibáját.. Aztán kb 1 honapja megtetszett az osztálytársamnak a volt barátom... megszereztem neki a számt, mert nekem már nem volt meg, és mikor elkezdetk ebszélgetni, és a csaj mondt, hogy kikkel barátkozni, és megmelitett engem is. a fiu rogton megdobbent, és azt hitte, hogy nekem mgé mevolt a száma. másnap, mondta nekem, hogy neki nem ttetszik a barátnom, és megkosznonte, hogy nem mondtam rola rosszakat, kérdezte, hogy ,még mindig jo véleménnyel vagyook-e roa, mondtam neki, hogy félretéve a r rossz dolgokat igen. ma hallottam egy másik barátnomtol, hogy szokott néha néha ebzsélgetni azzal a fiuval, és az a fiu mndig felhoz engem. aztán kérdete, hogy hogy vagyok a barátommal. Nemtudom, hogy m,it tegyek...8 honap alatt nem szeretem annyura, mint ot 1 honapja, de lehet, hogy ez megváltozik? mit tegyek? lehet, hogy meg se érné, hogy ott hagyjam a barátomat. kérlek segitsetek
2013. márc. 21. 15:44
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Ha nem szereted tiszta szívedből a mostani barátodat akkor semmiképpen ne maradj vele. Jobb ha most szakítotok, minthogy később és a barátod akkor tudja meg, hogy soha nem is szeretted igazán. És lehet hogy tényleg szereted, de ha ez így lenne, akkor nem gondolnál.a régi kapcsolatodra.

2013. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nehéz döntés. A legjobb ha az alábbiakat vizsgálod meg: melyikkel tudsz több időt eldönteni, melyikkel jobb lenni, melyiket szereted jobban. Ha a régi barátodat szeretnéd, akkor beszélgess vele, érdeklődj iránta, stb. Lehet, hogy ő is szeretné, hogy újból legyen köztetek valami.

Ha az újjal jobb, akkor pedig ő maradjon.

Ne felejtsd: a szívedre hallgass. Sok sikert.

18/F

2013. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1! igaza van

nem tudom hány éves vagy, de nem szereted a mostani srácot

attól, hogy a régi jut eszedbe az nem azt jelenti, hogy szereted, ráadásul szeret és szerelem, nem egyenlő

az első srác, ha akart volna tőled valamit már megtette volna hiszen tudta, hogy nem szerettél ki belőle, erre a válasz csak próbatétel, na erről ennyit, nem akar szerintem semmit, gondolkozzál el az egészen, hiszen a döntés a Tied N

2013. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!