Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, ti barátkoznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti barátkoznátok egy csúnya fiúval, támogatnátok becsajozásban is?

Figyelt kérdés
Jól esne egy lány segítsége csajozás teréné, de nem igazán tudom hogyan tudnám ezt megoldani, mert elég gáz megoalázkodn egy lány előtt, hogy én lúzer vagyok és nem kellek a csajoknak, ha értitek miről van szó... Kínos erről beszélni... A PUA szerinnt ezzel alapból el vágom az esélyeimet azzal a csajjal, akkinek kipanaszkdom a lelki bajaimat és fájdalammat, amiért egy lánynak sem kellek, de épp ezért kersek ilyen láynt, ő erre a célra szolgál, bizalmason legyen és ne mondja el másnak a dolgaimat, cserébe én is meghallgatom és segítek, ha tudok neki. Annyira nem megy a kommunikáció sem lányokkal, hogy már tényleg csak egy lány barát segíthetne úgy érzem, ez lehet a kapocs a lányoknál való sikerhez még csúnya srákcént is...
2013. márc. 21. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi az a PUA? Valószínűleg te voltál az, aki már többször is említette a kérdéseiben.
2013. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Úristen igen biztos tied volt az a mai kérdés is.
2013. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ezt jó ötletnek tartom. Lány segítőtársat minden önbizalomhiányos, lúzer fiúnak!!
2013. márc. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
:D Olyan sok ilyet olvasni itt hogy csúnya fiú meg csúnya lány, pedig egyrészt a személyiség legalább annyira fontos, sőt, másfelől meg a csúnyaság/jóképűsség akármi annyira nem meghatározható dolog, másfelől meg akinek nincs önbízalma, annak annyira szerintem segíteni sem lehetne a csajozásban, mert a csajok alapból nem azt szeretik, ha valakinek segíteni kell csajozásban.
2013. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én szívesen beszélgetnék veled ilyesmiről, ha gondolod, megpróbálhatok segíteni.
2013. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

támogatom az ötletet!:D

16/L

2013. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen emberekkel vagy körülvéve, de én nem külső alapján barátkozok. Ha normális vagy, akkor barátkoznék veled, igen.
2013. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor most döntsd el, hogy lánybarátot vagy barátnőt akarsz... azt mondod az a baj a lány baráti tanácsadókkal, hogy akkor annál a lánynál már alapból nincs esélyed. De ez miért baj? Vagy akkor most akarsz egy lány barátot, aki megmondja mit hogy csinálj, hogy aztán ráhajthass, vagymi?:D
2013. márc. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerintem te félreértetted. Pont ez a lényeg, hogy az a lánybarát, akinek elmondom a lúzerségemet sosem tud vonzódni hozzám, de ő nem is erre való, hanem, hogy segítsen sikeresebbé válnom más lányok megszerzésében. Azért is lenne jó, ha szép lány barát lenne, mert akkor már kevésbé félnék a szép lányoktól, de nem muszáj szépnek lennei persze.
2013. márc. 21. 19:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan irhatsz. Kiméletlenül őszinte vagyok. :)
2013. márc. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!