Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következtetést lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következtetést lehet leszűrni a szemkontaktusból?

Figyelt kérdés

Egy ideje gondolkodom azon, hogyha én pasiként felveszem a szemkontaktust egy lánnyal, majd ő x időn belül elnéz az vajon mit jelenthet? Én egyenlően valószínűnek tartom azt is, hogy vagy nem érdeklem, és azért nem néz tovább, vagy azért néz el, mert az én tekintetem feszélyezi.

Mit gondoltok?


2013. márc. 21. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő lehetséges. Volt, hogy én azért nem néztem tovább egy pasit mert nem tetszett, de olyan is volt, hogy azért mert feszélyezett.

Ebből most nem tudtál meg sokkal többet, sajnálom :D

2013. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ismerem a PUA-sok teóriáját!


Első válaszoló:

Mindkét esetben ugyanolyan arckifejezéssel nézel el?


Sejtésem szerint nagyon kevés és bizonytalan információt hordoz ez a téma, így nem kell vele túlságosan törődni! :D

2013. márc. 21. 19:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Elég érzelemmentes arckifejezésem van.
2013. márc. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki különösen tetszik, akkor feszélyez a tekintete. Nagyon jó érzés, hogy néz, viszont mivel az első pillanatban elvörösödöm, kicsit kellemetlen rákvörös fejjel szemezni vele, úgyhogy inkább elemelem a tekintetem más merre.
2013. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik valaki,szemezek vele,és ez úgy történik,hogy néha el-elkapom a tekintetem,nem úgy,hogy folyamatosan bámulom.Szóval a szemezés,flört lehetőségét is magában hordozza egy ilyen szituáció.
2013. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy gondolom, hogy nem lehet egyértelműen következtetni a puszta szemkontaktusból!
2013. márc. 21. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

dehogynem lehet! csak nem figyeled meg eléggé! minden apró részletre figyelni kell! ha azt látod, hogy többször is rád néz, akár egy pillanatra is, akkor érdeklődik. ha az egész arcát olyan furán nyitottnak érzékeled amikor meglát téged, akkor szintén érdekled. az sem mind1, hogy hogyan pillant el! észre lehet venni, ha valaki zavarában pillant el, vagy csak túl sok volt neki a szemezés (ebben az esetben sejti, h tetszik neked, de nem kölcsönös a vonzalom, tehát nincs miért szemezni) de ha tetszel neki, akkor látni fogod a szemében ... tudom, hogy nehéz elképzelni, de ezt érezni fogod.

a kérdésedre konkrétan a válaszom, hogy mind2 megfogalmazásod reális. kideríteni, pedig azokkal tudod amiket fenn leírtam.

remélem vmit segítettem:)

2013. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, utolsó! Tegnap még gondolkodtam ezen és eszembe jutottak azok, amiket leírtál! Köszi! :D
2013. márc. 22. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagyis tanuld meg azt az 50.000 féle pillantást megkülönböztetni, és kiválasztani azt a 20-at ahol esetleg van esélyed.
2013. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!