Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez már? Hogy lehet ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez már? Hogy lehet ennyire fsz valaki?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel kb 3 honapja ismerkedtem meg

Fbn(100 km kb)

Talalkoztunk kb februar elejeig ott is aludtam nem egyszer de semmi nem tortent mert en nem fogok 1 honappal a megismerkedesunk uta. lefekudni senkivel..De nem eroltette szoval nem arra hajtott..Nekem ahhoz tobb kell..Nagyon ugy tunt hogy tenyleg odaig van ertem hihetetlen edes volt.

Februar 15 korul elhivott meg setalni de nekem nem volt jo ezert mondtam hogy majd maskor.

Azota egyszer nem talalkoztunk pedig lett volna alkalma elhivni.Napi szinten beszelgettunk..Aztan mar teljesen mashogy viselkedett velem.Feljott fbre nem irt ram ha ha keresett is teljesen masmilyen volt ..

En meg kerdore vontam hogy most ez mi es azt mondta hogy nem erti mi bajom van blablabla...

Ez egy hosszabb dolog volt eshat elegge kiakadtam ra szoval beoltottam meg mondtam h engem nem kell hogy hulyitsenek mert tudja milyen hamar szerelmes leszek..

Na es azot basszus..

Megvaltozott minden

Alig ir..

Mar en alazkodtam meg mem egyszer hogy rairtam elhivtam h jojjon el velunk barataim csinalnak valami jo programot

De a melora fogt hogy nem tudja mi lesz mert a meloban mindig behivjak meg valtozik a beosztas majd ma ir nekem hogy mi lesz

Szerintetek irt??!

Ezt vehetem lerazasnak??

Annyira megalazottnak erzem magam..

Mi a fsznak nem lehet megmondani ha semmit nem akar??

Van mikor ramir ea o kezdemenyezi a beszelgetest es ezt sem ertem.

Nagyon azon gondolkodok hogy hagyom a pcsaba dehat megszerettem...

Van korulottem tobb pasi is akikkel alakulhatna de o annyira mas nekem...

Mit csinaljak??

Lehet hogy erezte hogy tulsagosan kotodom hozza??

Mit kezdjek?Ennel jobban nem alazkodom meg mar...a buszkesegem es az egom csomoszor lenyeltem igy is


2013. márc. 21. 21:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Minden ratyi Facebookozik?
2013. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Hogy történt a face ismerkedés engem az érdekelne drága. :D
2013. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 fospuska ***** válasza:
ha megalázónak érzed,minek morfondírozol rajta? hagyd a francba.
2013. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mert erdekel hogy tortent??!
2013. márc. 21. 21:07
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szexet nem akarsz. Elfogadja. Elhív sétálni, nem mész. Természetesen én sem erőltetném meg magam ezekután, főleg hogy van egy távolság köztetek. Utána meg elhívod és nem igy hogy kettesben legyetek, hanem a barátaid szerveznek valamit.
2013. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Emberek miért ide jönnek amúgy tök megbeszélhető dolgokkal?

A szátok, vagyis a kezetek mire való...(nem úgy xD)

Megkérdezed h wtf man, azt jó napot..-.-

2013. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Elhivtam mar mashogy is...

Akkor penz volt a kifogas..

2013. márc. 21. 21:07
 8/26 Pretty_Fighter ***** válasza:

Hát ja,ne foglalkozz vele többet.Ha érdekelnéd őt akkor keresne,találkozni akarna stb...

Inkább foglalkozz a többi a pasival:)

2013. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hallod szerinted nem kerdeztem meg??:DD

De kodosit a draga....

Nem ad konkret valaszt a kerdeseimre...

2013. márc. 21. 21:09
 10/26 anonim ***** válasza:
Ködösít a drága....ilyen seggnyaló nőt sem értem még.
2013. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!