Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszett, de már túl léptem rajta. Mióta észrevette, hogy nem igazán érdekel, azóta mindig beszél hozzám, nem hagy békén, nézeget, mosolyog. De amúgy az osztály legnagyobb k*rvájával (elnézést) dumálgat sokszor, közbe meg mindig engem figyel. Lehet, hogy tetszek neki, de nem meri bevallani?

2013. márc. 21. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog, mer nem tudom.
2013. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csak idegesiteni akar teged, tudja hogy igy megjobban eszre veszed ot, csak bolondit
2013. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ez a tipikus kis p*cs, akinek feltűnési viszketegsége van! Már elnézést, hogy így fogalmazok. Az ilyeneknek nagyon komoly lelki és pszichológiai háttere van. Nem törődnek vele eleget, így hát megkeríti magának a figyelmet.

Hagyd a fenébe, találsz te értelmesebbet is! :)

L.

2013. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!