Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félős kislány vagyok, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félős kislány vagyok, hogyan hódítsam meg a kiszemeltemet? :- (

Figyelt kérdés
Konkrétan belehalok már abba, hogy minden nap látom ezt a fiút-mert egy iskolába járunk-de nem merek odamenni hozzá. Szinte soha nem beszélek fiúkkal, és ráadásul egy évfolyammal fölöttem jár, félek, hogy hülye gyereknek nézne. Mégis nagyon szeretnék megismerkedni vele, de hogyan? Próbáljátok beleképzelni magatokat a helyzetembe, mert én egy totál önbizalom-hiányos, félős, csendes lány vagyok. Ráadásul külsőre sem egy nagy szám, félek, hogy viccnek fogná fel, hogy egyáltalán hozzá mertem szólni... Bár tudtommal nem nagyképű, de akkor is. :"(
2013. márc. 21. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem fog menni sajnos el kell keserítselek.

Mert most erőt ad a sok kommenter, holnap azonban ismét összefosod magad.

2013. márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érkezhetne itt 20 válasz, arról hogy legyen önbizalmad, meg hogy mit csinálj, hogyan menny oda hozzá stb... De ha nem vagy magabiztos, akkor egyik tanácsot sem fogod elfogadni. Először magaddal békélj meg.
2013. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amig a félelmed az erősebb addig nem fog menni. Gondolom a srác nem ért a gondolatolvasáshoz.

Esetleg egy közös ismerős bemutathatna egymásnak benneteket.

F.

2013. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De azért valami tanácsot adhatnátok. :(
2013. márc. 21. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ugatás lehet beválik.
2013. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én anno úgy csináltam, hogy kinyomoztam melyik az ő padja, majd írtam neki egy üzenetet a padjára, amire válaszolt, végül egész hosszú levelezést folytattunk napokon keresztül, anélkül hogy tudta volna ki is vagyok. Aztán kíváncsi lett rá hogy kivel is levelezett. (Meg is tudta:) Ez csak egy lehetőség.... Hajrá!
2013. márc. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha félős vagy, akkor nem mernél írni

egy lány, azt hogy kislány, persze jelzővel együtt, na ennyire csak nem lehetek hülye

a másik aki mer az nyer, miért nem lehet vele beszélni v. ha fent vagy Te is ő is fb-n, merjél írni, legalább tudnád mi van, miért kell várni, figyeld nem fog menni N

2013. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szemezz vele, mosolyogj, köszönj rá... ha meg muszáj lenne kezdeményezned, akkor talán valami sulis téma... nem tudom... manapság meg a facebook is jó ismerkedésre! :)
2013. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is már 1 éve. Ő most végzős és csak most eszmélek fel hogy pár hét és elmegy és nem látom többet és nem tudom hogy bírnám azt ki. Annyira hozzászoktam már hogy mindig látom a folyosón...fura mert nem ismerem, de ha egy napot nem látom a suliba, annyira elveszettnek érzem magam:( Néha már belefeledkeztem a nézésébe és úgy látszik feltűnt neki, mert néha ő is felém pillantott és elkezdett köszönni... nagyon nehéz, mert én is elég önbizalomhiányos vagyok, de a maradék pár hétben lépni szeretnék! Amúgy hány éves vagy? Szokott eljárni bulizni? Ha igen, nézd meg egyszer hova megy, menny te is oda. Ilyen közegben oldottabb az ember és egy kis alkohol is bátorító lehet . :)
2013. márc. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!