Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudom, hogy a pasinak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy a pasinak aki bejön, bejövök, ciki erre rákérdezni?

Figyelt kérdés
Régóta tetszem neki csak nem mer lépni, mások mondták, akik ismerik, de én is észrevettem és hogy kicsit félénk is. Mi lenne ha óvatosan rákérdeznék hogy igaz-e amit hallottam.
2013. márc. 23. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá azzal csak még jobban megijeszted. Inkább beszélgess vele de ne erről a témáról. Ha majd megnyílik akkor magától is el fogja mondani hogy tetszel neki. de így direktbe rákérdezni nem jó ötlet szerintem.
2013. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Direktben ne kérdezz rá, mert esetleg elriasztod, főleg ha ennyire félénk. Inkább kezdeményezz! Simogasd meg, tömött buszon bújj hozzá, adjál neki puszit, stb.
2013. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyit szoktál vele beszélgetni?

Ha rákérdezel, lehet, hogy megszeppen a nyuszika, és mindent tagad. Kezdj el te közeledni felé, akarj találkozni, közös programokon részt venni...ha tudod, hogy régóta bejössz neki, és még nyuszi is, akkor nem ciki, ha a lány kezdeményez.

2013. márc. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég gyakran beszélgetünk általában személyesen. Nem szeretnék nyomulni sem, inkább csak visszajelezni de nem tudom hogy tegyem hogy hatásos legyen és mégsem sok?
2013. márc. 23. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!