Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 évesen már volt barátotok/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen már volt barátotok/barátnőtök? Meddig jutottatok? Miket csináltatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Neeem. 18 évesen volt. Jó kis korhatár az :)
2013. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

a csaj az análnál már viszakozott:S

tanulj ne ezzel foglalkozz!!!

2013. márc. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Videó nem kéne? -.-
2013. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
már megint te? nem volt, csak jóval később és ez így volt jó
2013. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
0%
Volt. De attól még neked nem kell!
2013. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
milyen pedofil kérdés ez megint? 12 évesen unokahúgommal játszottunk és ökörködtünk a mamáméknál, nem a fiúkon járt az eszünk. ha valakinek mégis volt "barátja", az se hiszem, hogy bárhova is "jutott" volna. atyavilág. te ilyenekre izgulsz?!
2013. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12 évesen a barátnőimmel játszottam, maximum beszélgettünk a fiúkról. Ráértünk még bőven pasizni, addig kell kiélvezni a gyerekkort, amíg csak lehet :)
2013. márc. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt "barátom" 6-10 éves koromig,nagy gyerekszerelem volt mindent együtt csináltunk,de teljesen normális dolgokat,fogtuk egymás kezét volt arcra puszi,meg szájra puszi együtt tanultunk,játszottunk,egymás mellett ültünk,nem jutott eszünkbe ennél több,sőt még 14 évesen sem,nem úgy,mint a mai gyerekeknek akik lassan már alsóban nem szüzek(tisztelet a kivételnek)
2013. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En elmondom neked a tortenetem, remelem h ha azon jar a fejed, hogy baratod legyen es lejussatok valahova ez majd eszhez terit!!!

12 eves voltam, amikor megtudtam, hogy egy pszihopata 19 eves szerelmes belem es mar 3x probalt ongylkos lenni.Ok,ezekutan annyira osszejottem vele, hogy jartunk, ez nalam sajnalatbol volt csak en azt hittem h szerelem.Igazan olyan fiu akibe az ember lanya nem igazan tudna beleszeretni.Na s akkor mindent ugy kellet csinalni ahogy o akartam mert szabalyosan manipulalt.Napokig depresszioba volt esve ha nem.S egysze azzal rukkolt elo, h ha szeretem feludjek le vele.Nem akartam es...jott a depresszio.Megsajnaltam es pettingeltem vele.Anmyira elvette az eszem, hogy egy szofogadatlan gyerek lett belolem, nem tanultam...es azt ne kerdezd meg h a szuleim hol voltak ez ido alatt mert ensem tudom.A pasi (allatnak lehetne nevezni) azt mondta senkinek sem mondja el.Megis.Megis pofara estem...egyszer az egyik baratja azt mondja nekem, h az allat azt mondta egy buliban mindenkinek.Folytatom lent

2013. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9/9 Vagyok...Ahogy meghallotam h elmomdta mindenkinek osszetort bennem egy vilag.Borzaszto napokat eltunk at anyukammal, sirtunk ejjel nappal.Melletem alt szerencsere de akkoris.Az allat azzal fenyegetett h ha szakitok velem elmondja az egesz vilagnak, ellop es megol engem.Az elejen meg megvoltam ilyedve de mostmar lassan 3 ev utan nem.Meg mindig fenyeget csak mar nem veszem be.Lehet, hogy drasztikus es horrorikus de igaz.

En abban remenykedem, hogy ezt sokan elolvassatok es tanultok belole.Soha ne bizzatok meg 100%ban senkiben.Ilyen nyiltan errol sosem beszeltem es talan nemis fogok.

Jol gondoljatok meg mit tesztek, mert en anyukamat is tonkretettem reszben, s talan magamat is s a jo hiremet.Lehet h sokan azt mondjatok, h ez veletek nem tortenhet meg, s enis ezt mondtam....Kivanok nektek egy oromteli gyerekkort, ilyen dolgok nelkul.Elvezzetek addig ki amig csak lehet.:)

(Bocsanat a helyesiras es az ekezetek hianya miatt, telorol vagyok de ugyerzem a lenyeg benne van.)Irhattok privit

Szep napot, mindenkinek!

2013. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!