Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm miért nincs? HELP!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért nincs? HELP!

Figyelt kérdés
19 leszek hamarosan, nincsen barátnőm. Átlagos kinézetű, bár kicsit elhízott vagyok, de nincs csajom és még soha nem is volt. Már nagyon bosszant. Mikor találnak rám végre a csajok? Lesz nekem egyáltalán valaha is egy kedves barátnőm? Már a legizetlenebb ismerősöm, aki kb. 10x hülyébben néz ki, mint én, már az is talált magának barátnőt... Nekem miért nem megy? Hogyan csináljam? Amúgy rohadt félős vagyok ilyen téren...
2013. márc. 24. 00:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"de nincs csajom és még soha nem is volt. Már nagyon bosszant.


Micsoda gondok....

2013. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
én nagyon csúnya vagyok és dagadt. Feladtam, egy k*rvával veszítetem el. Soha nem lesz csajom
2013. márc. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2013. márc. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy másnak van, neked nincs, az nem jelenti azt, hogy neked nem lesz. Nekem is, minden bátyámnak is 20 éves korunk után lett csajunk, pedig nem nézünk ki szarul, és a tanulmányi eredményeink is kiemelkedőek/ nekik már csak voltak.


Ha valamit görcsösen akarsz, akkor általában nem sül ki jól. Azért ha van barátnője az embernek, nem mindig jelent jót.


Volt már nekem olyan barátnőm, akivel a szex sem volt jó, mert annyira tág volt. Elmondhattam magamról, hogy volt valakim. Nagyon előrébb vagyok.


Koncentrálj az élet egyéb területeire. Fölösleges 19 évesen gyötörnöd magad ezen.


Amúgy is, a lányok többsége a minimum 2-3 5+ évvel idősebb pasikra bukik. Azért mondom, hogy 19 évesen ne keseredj el

2013. márc. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
"Amúgy rohadt félős vagyok ilyen téren..." Ez a baj.
2013. márc. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hát ne legyél félős ilyen téren. persze sokan átesnek a ló túlsó oldalára, mert vannak olyan önbizalommal teli (ezáltal) szerencsétlenek, hogy azoknak nem sok esélyük van, de még mindig több mint akik nem próbálkoznak.


Tehát veszítenivalód nincsen, mert így nincs barátnő, ha bátrabb vagy, talán lesz, talán nem lesz barátnő.

Menj bulizni, igyál egy kicsit, és csajozz. Önbizalom növelésnek jó. Meg ezzel a lányok önbizalmát is növeled. Mindenki jól jár, csak bírd az esetleges, de gyakori visszautasítást.

Ja és ha visszautasítanak, az nem minden esetben jelent nemet. Nehéz kiigazodni. Sok szerencsét!:)

2013. márc. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azzal van a baj, hogy nem fogadod el a külsődet (kisugárzás) és a belső értékekről mintha nem is hallottál volna még... :/ Úgy veszem észre, hogy neked csak egy punci kell, akkor vegyél műt, vagy menj ku.rvához! :)
2013. márc. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mókusgyilkos ***** válasza:

nem olvasom el mert tuti unalmas.

csak a kérdés fogalmazására reagálnék:

"Barátnőm miért nincs?" mert van pasid!

2013. márc. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én meg nagyon sovány vagyok és alacsony is. EGy prostival vesztettem el én is. Ez van, azóta sem kellek a csajoknak, hülyeség, hogy a kis nyomikra buknak, ez enm igaz, még mindig a nagy darab férfias állatok a nyerők és ez örökké így is lesz, sajnos.
2013. márc. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Legyen már egy picivel.. sokkal több önbizalmad!!

Ez már félsiker, valamint legyenek pozitív belső értékeid, kedveskedj, légy udvarias..


És nem kell erre rágörcsölni, hogy nincs, majd jön ez magától!! :))

2013. márc. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!