Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha nektek nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztoo kérdése:

Lányok, ha nektek nagyon bejön egy srác akkor odamentek hozzá vagy adtok valami jelet, figyelemfelkeltést?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
nem tudom, de jó lenne F/21
2013. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ülnek flegma fejjel, és várják, hogy te majd felszedd őket! F/20
2013. márc. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Rámosolygok, valamivel felhívom magamra a figyelmet. De biztos, hogy nem én fogok kezdeményezni. A férfi azért férfi, hogy ő jöjjön oda. Igen, srácok, ez így van, lehet elégedetlenkedni, de a legtöbb lánynál még mindig az az alap, hogy legyetek tökösek és kezdeményezzetek ti :)
2013. márc. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mosolygok és szemezek vele. És ha ezek ellenére nem lép semmit, akkor nagyon csalódott leszek....:(
2013. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sose mentem volna oda egy pasihoz sem és nem is mennék. De természetesen jeleket küld az ember.
2013. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lányok! Ha a pasi ilyenkor nem lép inkább hagyjátok bukni az egészet, de Ti akkor sem mentek oda?
2013. márc. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát velem pl. már két alkalommal megtörtént ugyanazzal a sráccal. Mindkétszer mosolyogtunk egymásra meg szemeztünk, de nem jött oda. Csalódott voltam nagyon, meg nem is értettem, hogy miért nem mert lépni...Két alkalom már nem véletlen. :)

Én nem szoktam amúgy a srácokhoz odamenni. A nők általában a jeleket küldik és azt várják, hogy a pasi lépjen. De annyira tetszik ez a srác, annyira aranyosan zavartan mosolygot....:) Ha harmadjára is talizunk lehet, hogy én lépek, ha már ő nem mer és megszólítom.....:)

2013. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, Utolsó!
2013. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát de lányok tudjátok mi férfiak egyre gyávábbak vagyunk
2013. márc. 24. 13:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Aha, persze... Minden lány játssza a jelzőlámpát, aztán meg ha a fiú félreértelmezi, akkor a fiú a hibás, merthogy félreértette... Na nehogy már! A lányok el vannak szállva maguktól, hogy ők márpedig valakik, csak mert annak idején cselesen hozzánőttek a pi_nához. Kiharcolták az egyenjogúságot és visszaélnek vele. Igenis elvárom, hogy a lány jöjjön oda. És jönnek is szépen.
2013. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!