Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, most a (másodi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok, most a (második) barátommal nem sokára smárolni fogunk, kicsit félek, mert idősebb és csomó barátnője volt már. Lehet rosszul smárolni? Hogyan kell?

Figyelt kérdés
ÜZIT IS ÍRHATTOK:) KÖSZI. ÉS KÉRLEK TITEKET, NE VICCELJÉTEK EL.!

2013. márc. 24. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnállak, h nem tudsz gondolkozni :S
2013. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet leírni.. Jönni fog magától
2013. márc. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Második? Nem sieted el. Minden esetre komolynak akkor tekintsd, ha már csók volt.

Csomó barátnő...lol >.< Bocs, de szerintem még utánad is lesz pár.

Akkor smárolsz rosszul, ha teleengeded a száját nyállal. Nyeld le a nyálat, mielőtt csókolózol. Amúgy magától jönni fog... >.<


(amúgy meg...a csók még nem tartozik a szexualitás témakörbe -,-")


17/L

2013. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok


"csomó barátnője volt már", "kicsit félek".


Most komolyan, mit akarsz egy ilyen suttyótól, szerintem többet érdemelsz, tartsd többre magad!


Szóval hagyd a francba. Csak divatból nem kell, h pasid legyen.

2013. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egy részről jó is lehet hogy valamivel tapasztaltabb pasid van. Ha szeret téged és nem egy paraszt, akkor csak segíteni fog neked ha valamit nem jól csinálsz. Amúgy meg magától jön az érzés, bele fogsz jönni.
2013. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha szeret a hibáiddal együtt szeret:) és segít majd.. és ez ösztön jön magától:D
2013. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!