Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, ti éreztetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti éreztetek már így egy pasi iránt?

Figyelt kérdés
Hogy legszívesebben a bőrébe bújnátok. Hogy nem csak mint pasi tetszik, hanem annyira tisztelitek és szeretitek mint embert, hogy "ő akartok lenni". :D

2013. márc. 25. 00:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én még nem...:D Én szeretek én lenni, a barátomat pedig imádom, de maradjon csak meg ő magának.:D
2013. márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én még nem.
2013. márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Társfüggőség Vol. VÉgtelen.
2013. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok lány, de így is van pár férfi, akinek a bőrébe bújnék, és ő akarok lenni :D
2013. márc. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen. Minden normális, nem önző kapcsolatban át akarjuk érezni a másik érzéseit és szeretnénk, ha ő is átérezné a miénket, osztozni akarunk az örömében, a gondjaiban. Ha erre gondolsz. Aki ezt még nem élte át, nem szeretett igazán.

De tudni kell megkülönböztetni attól az érzéstől, amikor egyszerűen csak nem merünk önmagunk lenni, ezért próbáljuk a másik életét élni.

A kettő nem egy.

2013. márc. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Igen. :)
2013. márc. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, de gyereket szerettem volna tőle és leélni vele az életem.


21/N

2013. márc. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szóval úgy érted, hogy példakép?
2013. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szegény hatost miért downvote-oltátok? :DD
2013. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
most, hogy így elgondolkoztam a kérdéseden...:D volt ..:D
2013. márc. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!