Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy reménytelen szerelemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Egy reménytelen szerelemből hogyan lehet kijózanodni? Lehetőleg gyorsan és hatékonyan.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy voltak már ilyen kérdések, de azokból nem kaptam választ. Szóval.. van egy férfi, akit nagyon szeretek. Szinte napi szinten találkozom vele, sajnos nem tudom elkerülni. Tudom, hogy ez amolyan plátói szerelem, és mindenkivel előfordult már, de nekem már több, mint másfél éve nem múlik el, és már nagyon rosszul viselem. Igazából ez az egész szerintem valamiféle rajongásnak indult, de túlságosan belelovalltam magam, és már nem tudok kiábrándulni belőle. Próbáltam másokra figyelni, de valamiért mindenkit hozzá hasonlítgatok, meg hiába, mert mikor újra látom, mindenki más háttérbe szorul. Sportolni is elkezdtem, de az is csak addig hatásos, amíg tart az edzés. Vígjátékokat nézek, zenét hallgatok, ezeket már próbáltam. Az idő sem vált be. Valaki tud erre valamit? Aki élt már át hasonlót, az tudhatja, mitől múlik el? És úgy, hogy ne is jöjjön vissza újra az érzés? Olvastam valahol, hogy papírra összeírni a gátló tényezőket, és azokat olvasgatni. Ez hatásos?


2013. márc. 25. 16:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, pedig Nekem már 3 éve..


Én is tudom, hogy reménytelen, de mégis szeretek Valakit,

nm hinném hogy az hatásos.. ( amit írtál )


Én elmentem pszichológushoz, bár ez sem feledteti, de jó érzés volt beszélni erről :))

2013. márc. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor múlik el, ha megismerkedsz egy másik pasival, aki el feledtet veled mindent.
2013. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Realizmus és pesszimizmus tökéletes arányú kombója.
2013. márc. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nekem is olyan buta dolognak tűnik, de már annyi mindent próbáltam, ez még belefér.


Igen, tudom, hogy ez megoldás lenne, de nagyon nem akar megvalósulni a dolog. Meg mellette tényleg mindenki csak másodlagos, nagyon durva, meg rossz érzés is.

2013. márc. 25. 16:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért reménytelen a szerelem?
2013. márc. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Xenophilius! A realizmussal nincs baj, meg szerintem a pesszimizmussal sem, tisztában vagyok vele, hogy lehetetlen ez az egész. De így sem múlik el. Valami módszer kellene, már a hipnózison kezdtem gondolkodni, de nem, ennyire még nem h*lyültem meg azért. :D
2013. márc. 25. 16:57
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát, több dolog is van, ami miatt nem jöhet össze. De ha azok nem lennének, akkor is marad az, hogy kb. biztos, hogy ő nem érez semmit irántam. Szóval, nem sok okom van reménykedni.
2013. márc. 25. 16:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbald ki, ha nem hatásos ismerkedj sokat..hátha megtalálod aki feledteti veled :)
2013. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
munkatársad v iskolatársad? Én valahogy elkerülném...akár másik munkahely....
2013. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk! Hívd el valahova és próbálj szerencsét.
2013. márc. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!