Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy olyan sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan sráccal, aki? (többi lent! )

Figyelt kérdés
a belsője a legjobb, amit eltudsz képzelni, de külsőleg egyáltalán nem vonzódsz hozzá, mert csúnya?
2013. márc. 27. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2013. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
nem
2013. márc. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igen, régen én is egyből rávágtam volna, sőt még most sem tudom, mi van.. de lehetőleg indoklást is.
2013. márc. 27. 12:08
 4/18 anonim ***** válasza:
72%
Minek indoklás? A nem az nem.
2013. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
szerinted miről szólnak a friendzone posztok?
2013. márc. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nézőpont kérdése, hogy kinek mi a csúnya. ha valóban semmi, de semmi vonzót nem találnék benne, akkor nem jönnék össze vele. viszont, ha csak mások tartják őt csúnyának, viszont engem valami mégis megfogott a külsejében, akkor minden további nélkül összejönnék vele. :)
2013. márc. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát a lányok számára ez egy eléggé kizáró tényező, mármint a csúnyaság. Mondjuk nekem a belsőmben is vannak hibák, azonban ezek elenyészőek ahhoz képest, hogy a külsőm egy rakás genetikai hulladék. Szóval gyakorlatilag teljesen mindegy, milyen a belsőm, mert a külsőm miatt csak undort tudnak érezni az irányomban a lányok.
2013. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs meg a testi vágyódás a biológiai kapocs akkor tök mindegy hogy az illető milyen rendes kedves stb...
2013. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, megvan a szikra, vonzalom.

Lehet a legjobb a belsője, ha nem tudok úgy rágondolni. Ha megvan a vonzalom, akkor akármilyen lehet a külseje, még a hibák is tetszeni fognak rajta.

2013. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
én igen. eleinte én sem vonzódtam a barátomhoz külsőleg, de a belső tulajdonságai alapján nem tudtam elengedni. egy idő után szerintem már te is helyesnek fogod látni. adj még időt a kapcsolatnak aztán majd eldől.
2013. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!