Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt? Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Hogy lehet rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve annak, hogy egy olyan lány akit a világon mindennél jobban szerettem egy másik fiú miatt otthagyott. Azóta minden helyzetben legyen az baráti vagy családi kör mindig azt érzem hogy én nem érek semmit, hogy utálnak és hogy hiába vagyok kedves/segítőkész velük akkor is biztosra tudom, hogy ôk nem szeretnek... Próbálok nem "emo" lenni de egy két megjegyzés nagyon el tud kapni és magam alatt leszek tőle napokig...
2013. márc. 27. 19:37
 1/3 anonim válasza:
Meg nem tetted tul magad rajta! Probalj meg arra gondolni hogy neked mas lany van szanva, lehet hogy ha nem masert hagyott volna ott akkor egyeb miatt szakitottatok volna. Nem szabad az onbecsulesed eldobni, szeretnek az emberek hidd el...csak te nem akarod ezt elfogadni, mert felsz hogy bennuk is csalodsz!Probalj eselyt adni egy masik lanynak es ne gondolj folyton a regire nem eri meg!
2013. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

jól mondta az első, valaki vár rád. és mindenki ér valamit, sőt mindenki ugyan annyit ér. tudom hogy ezt néha nem tudod elhinni, de komolyan így van :) a családodtól és a barátaidtól kapott beszólásokat csak azért érzékeled bántásnak, mert ők nem tudják/ nem látják mennyire szenvedsz, és ha ilyen ingatag vagy lelkileg könnyek ki tudsz borulni akár egy jogos kritikától is.

teljesen át tudom érezni melyen, de fel kell állnod és újra építeni az önbizalmadat, mert fontos vagy a családodnak és a barátaidnak is

2013. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettőtöknek :D
2013. márc. 28. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!