Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Várjak a fiúzással, amíg meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak a fiúzással, amíg meg nem szépülök?

Figyelt kérdés
16 évesen már engem is vonzanak a fiúk, szívesen ismerkednék, de van egy bökkenő... elég ronda vagyok, és kövér is. Szerintetek is várjak még a fiúzással? Le akarok fogyni olyan 25 kg-ot, és ez bizony elég sok idő, addig a hajam is nő pár centit, aztán befesteném valami szép színre, és vennék új, csinos ruhákat.
2013. márc. 28. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fiúzol, amikor csak akarsz! 16 évesen ez normális! :)

Le akarsz fogyni, ez jó! :) Sok sikert hozzá! ;)


Befesteni? Minek? Biztos vagyok benne, hogy a mostani szín is szép! ;)

Ruhát meg vegyél, ha már nem érzed jól magad azokban, amikben vagy! :)

2013. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már:D ne foglalkozz vele. Az egy dolog hogy magadnak ronda vagy, de van olyan fiú, akinek szép. 21/F
2013. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
biztos szép vagy
2013. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem is kb annyit kéne fogynom, mint neked, de mondjuk én tök jól érzem így magam :) Elégedett vagyok, sportolni járok, vannak barátaim, akik nem csak haverok, és van egy srác, akinek szerintem tetszem, ölelget stb, én ő is tetszik nekem, úgyhogy lesz belőle valami :)

Ha valakinek tetszel, így is fogsz, ha nem hagyd a francba. Miért ne kezdhetnél addig is ismerkedni? Ha meg elindul a fogyás, már csak sikeresebb leszel. Nem kell addig várnod!

18N

2013. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor fiúzz, ha szembejön egy fiú, akivel tetszetek egymásnak. Pont
2013. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne ismerkedhetnél neked szimpatikus srácokkal?

Ha ilyen sok felesleg van rajtad - hány kg és hány centi vagy? - akkor tegyél ellene, de elsősorban a saját egészséged miatt, ne más kedvéért.

2013. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Pretty_Fighter ***** válasza:

Hát ahogy gondolod,így is pasizhatsz.De ha lefogysz,akkor biztos több önbizalmad lesz,több fiúnak fogsz tetszeni és az sokkal jobb érzés lesz.

Ha így fiúzol,akkor lehet hogy vissza fognak utasítani páran és az nem lesz jó érzés.Ami későbbi gátlásokhoz is vezethet.

2013. márc. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a szépség relatív. ha igényes és ápolt vagy, nincs gond.

ha elkötelezed magad, hogy "megszépülsz" az nagyon jó, de szerintem ne köss mindent feltételekhez!


Ha ezek a céljaid, hogy lefogyj 25kg-t, hogy szép legyen a hajad, hogy szép ruháid legyenek.

Nem kell olyan sokat várni, csak el kell határozni és kész.


Ha mindent feltételekhez kötsz, úgy nem fog menni! Miért ne festethetnéd be most a hajad, vagy mennél el fodrászhoz? ahhoz vékonynak kell lenni? és új ruhákhoz is vékonynak kell lenni? A pasizáshoz meg főleg nem kell vékonynak lenni, mert az jön magától. Nyitottnak kell lenni mindig.


A gond az, hogy ha a fogyáshoz kötöd a céljaidat, akkor egyre csak tologatod, és az sosem jó.

Tegyél meg most mindent amit tudsz.


Ma pl mit tettél a céljaid érdekében? Sportoltál, és odafigyeltél az étrendedre? Mekkora gondossággal választottad ki, hogy mit vegyél fel? vagy kövér testre úgyis mindegy? Csináltál magadnak szép frizurát ma reggel, vagy még nem elég hosszú a hajad, ezért leszarod?



Nem gúnyolódni akarok. Remélem te nem ilyen vagy! Sajnos az ilyenek mindig kövérek és csúnyák, és magányosak maradnak!

Te képes vagy változtatni! Nem az idő változtat a helyzeten, hanem te magad!

Ne várj, hanem tegyél érte, és meglátod, minden jó lesz.


Első lépésként legyél ápolt, és nyitott mindenre.

2013. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!