Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legjobb fiu baratom az iskola legsportosabb es a legaranyosabb fiu a suliban(ezt sok lany igazolhatja).Mi mindig jokat nevetunk es megertsuk egymast nagyon joban vagyunk.Mivel annyira nepszeru a baratnoim feltekenyek lettek ram, hiaba mondom nekik hogy csak baratok vagyunk nem hiszik el.Most meg arra kertek hogy nem baratkozzak vele vagy amig ebbe az iskolaba jarok levegonek neznek es pokolla teszik az eletem.(Kulonben nem csak a baratnoim feltekenyek)

2013. márc. 28. 15:39
 1/4 A kérdező kommentje:
14/L vagyok.
2013. márc. 28. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Háát, ezek nem igazi barátnők, azt kell mondanom. Viszont már a kategóriából is látszik, hogy neked sem egy szimpla haver a srác. Szerintem ne törődj velük, és mondd meg nekik, hogy páratlanul ócska - khm... - ribizli módjára viselkednek.
2013. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kik kértek erre?
2013. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehogy már másoknak engedj, aztán pisloghatsz, hogy eddig is kisemmiztek, utána is ki fognak semmizni, csak azután már egy fontos baráttal kevesebb lesz!


Az iskolában is hierarchikus rendszer uralkodik a diákok között. (ez egy népszerűségi verseny)


És mivel te közelebb állsz a tűzhöz mint ők, ezért te jobban részesülsz a törődésből mint mások.

Egyértelmű, hogy emiatt a többi is pályázik a te pozíciódra, ezért a háttérbe akarnak taszítani téged.

Szerintem ne hagyd, had főljön a fejük.

2013. márc. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!