Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Ha egy lány csókolózik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ha egy lány csókolózik egy fiúval ilyen módon, azt elítélitek?

Figyelt kérdés

Ha én és a fiú is érzünk vonzalmat egymás iránt, de smacizáson kívül nem akarnék tőle semmit többet, vagy komolyat, gondolok itt párkapcsolatra, vagy szexre (egy éjszakás). Az ilyen lányokról is ugyan az a véleményetek, mint akik szexet is akarnak egy estére? Sokat gondolkodtam már ezen, hogy egy csókban nincs semmi rossz, csak jól érezném magam, és ennyi. De ott van ennek a következménye, hogy olcsó lotyónak fognak tartani, és ezzel nem akarok olyan lenni mint a "többi ilyen lány". Soha nem mennék bele egy éjszakás szexbe, ráadásul ha párkapcsolatról van szó, azt komolyan veszem. Ha ehhez fontos az, hogy szűz vagyok-e vagy sem, akkor még az vagyok.


19L



2013. márc. 28. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor vagy ribanc, ha mindig mással csinálod! :)


Nem fontos... akkor szűzku.rva vagy! :)

2013. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a csókban nincs semmi gáz :)

aszexet meg ahogy te szeretnéd és kívánod de én a te esetedben nem tenném


16/F

2013. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Mr. S ***** válasza:
ok nem ugyan az, mintha minden héten más ágyában ébrednél, de a környezetednek nyylván meg lesz a véleménye rólad, mert hiszen mit látnak?
2013. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy minden este és alkalommal amikor kimozdulok, csak egyszer-kétszer, amikor elakarom engedni magam.
2013. márc. 28. 18:32
 5/11 anonim ***** válasza:

El ítélem...

Mondjuk nem tudom hogy lehet valaki ennyire érzelmi és értelmi 0...

2013. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem gáz, csak lehet, hogy mondanak majd ilyet... nekem semmi bajom a ribikkel sem, mint ahogy a nőcsábászokkal sem! Ők így szeretik...

Igaz, hogy te csak felületesen csinálod, de akkor is...

Ha ez nem zavar és még kívánod is, akkor csináld, érezd jól magad! :)

2013. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem erre mondják, hogy szűzk*rva :)
2013. márc. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Missi_Key ***** válasza:

a csókban az a gáz h krvára egyértelműen azt jelzi a fiú irányába h akarod őt...szal szépen átb*szod az agyukat, és még azon rinyálsz h mások mit gondolnak...széép.

jah lány voltam ha ez számít

2013. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Háááát....

1. Meglesz rólad a véleménye a népnek

2. Ha te neked ez esik jól úgysem fogod vissza magad pár negatív véleménytől...Szóval felesleges kérdés..csak mert én azt mondom, hogy ne tedd mert nem szép dolog akkor nem fogod? (Nem ismersz szóval nem adsz a véleményemre ha negatív meg főleg nem..)

3. Én azért nem dugnám be mindenki szájába a nyelvem...

2013. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Theodorik84 ***** válasza:
Látszik az, hogy szűz vagy, netán még sosem csókolóztál? Ha szerencsétlentől nem akarsz komoly kapcsolatot vagy szexet, előtte azért szóljál a másiknak, hogy csak csókolózni akarsz mást nem. Mert biológiai hatásai lesznek szerencsétlennek és hidd el az nem kellemes ha nem történik meg valami amire vágyunk, főleg ha már fizikai kontakt is van, azaz csókolózás. Viszont ha előtte szólsz akkor is vágyni fog többre de legalább tudja, hogy nem kaphatja meg és így eldöntheti, hogy meg akarja-e szívatni így magát vagy sem.
2013. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!