Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzem meg tőle,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skynet2042 kérdése:

Hogyan kérdezzem meg tőle, hogy el mehetek-e hozzá húsvétkor locsolni, úgy, hogy ne legyen nyumulós?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány az iskolába és még nem voltam nála locsolkodni,hogyan kérdezzem meg tőle?

2013. márc. 28. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
ne kérdezd, menjél
2013. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Minek megkérdezni? Odamész a szódával, oszt nyakonöntöd vele.
2013. márc. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez jó! kösz ez lesz.
2013. márc. 28. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Előbb kérdezd meg, hogy mit szoktak húsvét hétfőn csinálni. Ha azt mondja, hogy ül otthon anyukával és várja a locsolókat, akkor mehetsz. Ha elkezdi mondani, hogy hogy utálja ezt az egészet és mindig szöknek a családdal kirándulni, akkor ne menj...


Ha direktbe nem akarod megkérdezni, akkor ki is találhatsz történetet, hogy kíváncsi vagy, hogy ő mint lány mit mond arra, hogy az unokatesód utálja a locsolkodást, blabla.

2013. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

utolsónak nics igaza, ha utálja is, örül ha egy ismerős gondol rá

Menjél és kész!

2013. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Ezt a locsolóverset használd, és tuti a siker:


Piros tojás,fehér nyuszi,I would like to fu@k your pus@y!

2013. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5: márpedig én lány vagyok, és gyűlölöm a locsolkodást, aki kérdezés nélkül odajön, arról nem azt gondolom, hogy jaj de kedves hogy gondol rám...


Amúgy meg a kérdező se biztos, hogy potyára szívesen odamenne.

2013. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Énis lány vagyok, és bénának tartanám ha egy fiú megkérdezné ... pedig én seh vagyok oda az ünnepért, de ha akar jöjjön, ne kérdezze mert az béna

menj :)

5-ös voltam

2013. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Látod kérdező, még köztünk, csajok között sincs egyetértés. :-)

Én meg azt mondom, puhatolózás nélkül ne menj, mert ha olyan a leányzó mint én, akkor pont nem fogsz nála bevágódni. :-)

2013. márc. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok oda a locsolkodásért, de hát ez van, lánynak születtem. Sosem kérdezték, jöhetnek-e, mégsem voltam velük b*nkók meg semmi. Sőt, mára már tök jó emlékeim vannak ezekből.


Szerintem semmiképp ne kérdezz rá, mert az kicsit gáz. Ha csak úgy odaállítani sem akarsz, valóban jó ötlet, kicsit puhatolózni, de vigyázz, ne legyen átlátszó a dumád, mert az is gáz. :)

2013. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!