Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fáj, mit tegyek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj, mit tegyek!?

Figyelt kérdés
7 hónapja szakítottam a párommal, mert megtudtam, még mindig az exét szereti, felém csak fellángolás volt, de én bele szerettem. Nem messze lakik tőlem. Nagyon hiányzik azóta is. Minden nap vele lennék. Múltkor össze futottunk, és mondta, hogy szívesen beszélgetne velem. Fb-n cseten. :/ Ahol persze egyszer váltottunk néhány szót, majd lekoptatott 5 perc után. Ennyire nem számítottam neki akkor amikor jártunk?
2013. márc. 29. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

"mert megtudtam, még mindig az exét szereti"


Ezt ő mondta neked személyesen, vagy ezt te csak úgy gondolod?

2013. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mindig róla beszélt, és a gépében csak olyan képek voltak, amelyeken közösen pózoltak, rólam viszont nem is akart ilyet. és rendszeresen beszélt cseten a lánnyal. soha nem mondta el hogy mit, és mindig bevédte, milyen normális lett, pedig megismerkedésünkkor úgy beszélt róla mint más a kutyájáról sem
2013. márc. 29. 10:29
 3/6 anonim ***** válasza:

"megismerkedésünkkor úgy beszélt róla mint más a kutyájáról sem"


Legközelebb megfogod jegyezni, hogy az a pasi aki egyetlen nőjéről is igy beszél-az nem pálya számodra.

2013. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Először azt hittem, hogy dühében beszél így róla, mert amúgy se 100-as a csaj, kocsiból ugrál ki, késsel hadonászik, stb... De nem értem miért volt velem? Miért mutatott be az összes barátjának, családjának, éreztette, hogy szeret, aztán megváltozott, mert bele szóltak az exei a kapcsolatába.
2013. márc. 29. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
megtanultad, aki ennyit beszél a volt párjáról, ott még bele van esve, sőt az sem mindegy, mennyi idő telt el a kettő között, ehhez idő kell, menjél szórakozni, kösd le Magadat, fb-m pedig ne is nézegesd, ne is beszélj vele, sajnálom N
2013. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
előttem 1 éve mentek szét! és voltak közben csajai! akkor mégis mire volt jó, hogy így szeretlek, úgy szeretlek, aztán semmi... és szakítás után egy héttel már azzal a lánnyal volt... bár volt aki azt mondta, hogy alattunk is rendszeresen találkoztak,de ezt nem akarok elhinni, ennyire szemét nem lehet
2013. márc. 29. 11:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!