Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel sűrűn szoktam beszélgetni neten, néha még webcamon is, de egy suliban járunk szóval néha még ott is találkozunk. Nekem nagyon tetszik vonzódom hozzá, nem tudom hogy ő is hozzám. Az a bajom hogy bármikor lehívom sulin kívül vagy kitalál valamit vagy nincs kedve. Meg néha úgy is tesz mintha nem venne észre direkt nem néz ide. Tegnap lehívtam mert pont mentem volna arra és gondoltam lejöhetnének 2 rövid percre beszélgetni. De nem. Felidegesített és megmondtam neki hogy f.szom kivan hogy mindig lekoptat és le se sz.r .. Erre ő nem is válaszolt vissza. Most nem tudom hogy ő ettől magába szállt úgymond vagy tényleg nem érdekli és röhögött egy jót. De a lényeg az hogy én meg nagyon rosszul érzem magam tőle mert én tényleg vonzódom hozzá. Most ha bocsánatot kérek lehet hogy röhögni fog rajtam mert nevetségessé tettem magam és egy idióta vagyok vagy nem tom.. Nagyon rosszul érzem magam tényleg és most abban kérem a segítségeteket, hogy mit csinálnátok a helyemben, lépjek tovább keressek másik lányt, vagy maradjak ennél?

köszönöm szépen előre a választ!!


2013. márc. 29. 11:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet bejössz ennek a lánynak, hiszen gondoljunk bele, szerintem nem kamerázgat és cseveg mindenkivel...Bár ezt ki tudja. Lehet csak félénk, dél hogy nem tud mit kezdeni a helyzettel, ha kettesben lesztek. Ezt mi nem tudhatjuk, szerinted visszahúzódó fajta?

Lehet beszélgetni, haverkodni jó veled, de igazából zavarja hogy érzi, te többet akarsz. Nem akar megbántani, azt gondolja felfogod majd egy idő után, hogy nem fog összejönni... De azért beszélgetni szabad...

Szerintem most várd meg, hogy ő mit lép, addig meg ne keresd. Ha nem fog keresni, akkor ennyit értél neki.

2013. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sajnállak, de ez egyoldalú vonzódás ://


Nyilvánvaló, hogy ez a lány nem szeret Téged, vagy legalább is nem úgy, ahogy azt Te szeretnéd ://


Mindenképpen lépj túl ezen, keress mást !!


Ne zaklasd a lányt, én is voltam hasonló helyzetben_ én is szerelmes voltam/vagyok egy srácba, de nem szabad nagyon nyomulni, hidd el_ én azt csináltam és megszívtam!!


Mostmár ne írj Neki !! :D:D

2013. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na lássuk csak... Már ott elbas*tad, hogy azt mondtad neki, h fuck-od ki van, és h le se sz*r.. :D Adj neki egy kis időt, majd beszéljétek szerintem meg.. Am, korotok?
2013. márc. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"egmondtam neki hogy f.szom kivan hogy mindig lekoptat és le se sz.r .. Erre ő nem is válaszolt vissza. "


Keress egy másik nőt, ez előtt a lány előtt leírtad magad, végleg.

2013. márc. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:/:)
2013. márc. 29. 11:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Lépj tovább...
2013. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet h tényleg csak félénk . De az fura h sose ér rá. És nagyon nem jó ötlet volt ilyen csúnyát írni ( tudom mert van 1srác akinek tetszem és néha mivel én nem viszonzom hasonlóan reagál mint te) D: és ezt mi csajok úgy vesszük h h lehet egy fiú ilyen bunkó :/ és ha tetszetél is neki most csökkent az esélyed . Kérj bocsánatot, talán mondd el neki h mit auarsz töle .webcamon mosolyog sokat beszél?
2013. márc. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát mosolyog igen.. néha mondtam neki hogy szeretlek akkor mondta hogy ő is meg minden.. mondom nagyon sokat beszélünk faceen
2013. márc. 29. 11:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz?

Beszélsz vele néha interneten és szereted?


Neked Pápának kéne lenned vagy valami misszionárius hittérítőnek...

2013. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szoktam vele találkozni suliban ott is szoktunk beszélgetni néha..
2013. márc. 29. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!