Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak már?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok a csajokkal bánni. Nem az van mint sok gyakoris tag esetében hogy nem merek kezdeményezni, hanem hogy úgy érzem nem tudok se romantikus, se sármos lenni. Beszélgetni még úgy ahogy tudok de abban is elég gyenge vagyok. 18 vagyok már és úgy érzem sose fogok tudni felszedni senkit. Olyan mintha egy gép lennék akinek nincs a csajozáshoz szoftvere. Nem tudom már mihez kezdjek, hogy váljak jobbá, vonzóbbá.

2013. márc. 29. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:

hát kezdetnek az is jó lesz ha felhagysz a rinyálással és elkezdessz csajozni.

gyakorold a csajozást és egy idő után majd belejössz

itt gyakon is találsz jópár tippet

2013. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha mersz kezdeményezni, akkor a kérdés az, hogy hol akadsz el...


Egyébként ne parázz, nem te vagy az egyetlen, aki így érzett, mint te és mégis sikerült egy remek párkapcsolatot összehoznia.

2013. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mint mondtam már elkezdtem csajozni, de látom rajtuk hogy nem tetszik nekik amiket csinálok. Nehéz ezt elmagyarázni, de így van :/ Meg magamon is azt érzem, hogy mindent olyan érzéketlenül csinálok.
2013. márc. 30. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:

töltsd le a legújabb javító csomagot torrentről és reinstalláld a szoftvered :D


az is lehet hogy a Windows Csaj edition nem támogatja a szoftvered :D

2013. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Valszeg így van sztem az egész rendszert újra kellene rakni
2013. ápr. 2. 21:14
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet csak trial verziód van fent és csak crackelni kell :D
2013. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!