Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok, mennyire szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, mennyire szoktatok hazudni, milyen komolyságú hazugságokról van szó, és mért teszitek? őszintén

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 20:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag ez az "én sose hazudok" is pont egy ilyen eset.
2013. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

9-10!

Tévedtek, s el nem tudjátok képzelni ezek szerint!

Kívánom, hogy egyszer hasonlóan éljetek mint én, s remélem, mint sokan mások!

2013. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ja hogy te vagy a Bibliás.. akkor veled inkább nem vitatkozom...
2013. márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22 f én konfliktus kerülésből meg h elérjem az estleges céljaimat ha másként nem megy ...
2013. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én barátomnak szoktam hazudni, a balhék elkerülése végett.

Tudni illik, én eléggé komolyan foglalkozok kutyákkal, versenyekre is szoktam járni, meg bemutatóra, de barátom(élettársam) utálja a kutyákat.

Ezért pl amikor behozom a kutyám, hogy gyakoroljunk, vagy valami új trükköt tanuljunk, és később barátom megkérdi, hogy volt-e bent a kutya, akkor szemrebbenés nélkül mondom azt, hogy nem, mert tudom, hogy ki akadna.

Illetve, ha a kutya régebben ha valamit tönkre tett, inkább magamra vállaltam, mert ha kiderül, hogy a kutya volt, akkor lett volna nagy hadd el hadd.

Szóval, én szoktam hazudni, de szerintem ez még megbocsátható. Olyanokban sose hazudok neki, hogy mikor kivel vagyok, és mit csinálok, és pl megcsalni se tudnám, mert szeretem, és utána már nem tudnék a szemébe nézni... nem egy súlycsoport a két hazugság.

Amúgy, tudom, hogy ő is szokott nekem füllenteni kisebb dolgokban, mert én pl eléggé ki vagyok akadva arra, hogy ha pl egész nap gépezik, és semmit se csinál, ezért amikor hazajövök, és nincs semmi se csinálva, rögtön mondom, hogy persze, tuti megint gépeztél, és hát ő egyből tagad:) úgyis tudom, hogy gépezett, de így nem zavar annyira.

Amúgy, aki azt mondja, hogy sose hazudik, az szerintem épp az üzenete írása közben is azt teszi.

2013. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem szeretek hazudni, de nem is tudok jól. Néhány udvariassági hazugságtól eltekintve próbálok őszinte maradni magamhoz és másokhoz de úgy, hogy lehetőleg ne bántsam meg a nekem fontos embereket. Ez így néha elég nehéz.
2013. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Telemarketinges vagyok, minden nap hazudok. :D


Nem az ügyfelek teljes átvágásáról van szó, szimplán egy kis marketingcsavar szokott elhangzani, de jó szolgáltatást kapnak versenyképes áron, így nincs lelkiismeretfurdalásom.


Máskor csak akkor hazudok, ha valami olyasmit csináltam, amit nem merek vállalni. Ilyenkor vagy nem tudom csúsztatni, vagy elterelni a témát, vagy menekítő kérdést feltenni. Ilyen kb havonta egyszer van, mert többségében vállalom a hibáimat, aránylag jó az önismeretem.

2013. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Te most arra gondolsz, hogy tegyük fel azt hazudom a barátnőmnek hogy "milyen szép" közben meg nem az?:D

Én őszinte vagyok, megmondom neki a frankot nem fogok hazudni.. Ha nem tetszik neki valami szólok érte. Én ilyen vagyok, nem leszek papucs hogy "jajj szép vagy" meg hogy "jól áll ez a ruha"..:D (1. voltam)

2013. márc. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hazudni általában akkor szoktam, amikor le akarok rázni vkit magamról... ritkán szoktam, de néha muszáj...

És nem érzem ettől magam bűnösnek, mert engem is sokszor próbálnak lerázni mások, így semmi extra nincs benne ha átveszem ezt a stílust, ráadásul én ritkán szoktam ellentétben sok nagyképű tuskóval...

2013. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!