Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítseeen! Mit jelenth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítseeen! Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Nyáron "kavartam" egy fiúval de nem volt szex! Akkor láttam először és utoljára őt nem érzek iránta semmit gondolok néha arra a dologra ami akkor történt de nem vált ki belőlem különösebb érzelmeket. Azóta nagyon sokat álmodok vele és ez egyre jobban zavar..

2013. márc. 30. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezoba nagyobb sikered lenne ezzel.
2013. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diagnózis: te bizony dugni akarsz vele
2013. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen, annak ellenére h alig történik köztetek vmi, te vonzódhatsz hozzá úgy tudat alatt h vele álmodsz.. főleg olyanokat.
2013. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tudatalattid vonzódik hozzá...
2013. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Az álmokban leggyakrabban a nappali, éber állapotbeli élmények, gondolatok jelennek meg. Amikor az ember valamit szeretne és sokat gondol erre, akkor előbb-utóbb álmodni fog vele. Ezt hívják vágyteljesítő álomnak. Én úgy érzem, hogy vágyódsz a srác után, ezért jelenik meg álmaidban oly sokszor. Ne zárd ki őt magadból, a lelkedből. Lépj egyet felé. Ma már egy lány is kezdeményezhet, attól még senki normális ember nem tartja K.-nak! Egy próbát megér, nem?
2013. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!