Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ha valakinek sok anyajegy van az arcán, a testén?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és sajnos fehér a bőröm, nyaranta szabad ég alatt dolgozom, emiatt folyamatosan ki vagyok téve az uv sugárzásnak és az évek alatt ennek meg is lett az eredménye, az arcomon kb 20-25 anyajegy van perpillanat, és ez folyamatosan növekvő szám.


Gondoltam rá, hogy leműttetem őket de volt már anyajegy-kimetszésem és elég nagy, nem szép heg maradt utánuk, és az orvos is szembesített azzal, hogy heg nélkül nem tudja eltüntetni őket. Szóval ez az alternatíva kilőve.


A kérdésem az lenne, hogy titeket mennyire zavar ha egy átlagos kinézetű személynek szinte mindenhol van anyajegy az arcán? Homlokon, orron, mindkét orcáján, száj alatt, felett, meg úgy konkrétan mindenhol. Ha megláttok egy ilyen személyt, mi az első gondolatotok? Taszítónak találjátok vagy nem érdekel titeket? Persze, tudom, ha valakinek szép, vonzó arca van akkor ez nem számít, de nem hiszem el hogy nincs véleményetek erről. Mennyire feszélyez ez titeket ismerkedésnél?



#anyajegy #önbizalomhiány #kisebbségkomplexus
2013. márc. 30. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavar :)

Nem taszító.Sőt szexi is tud lenni amikor meztelenül vagy.

2013. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez nap allergia tudsz róla?

egyébként szerintem nem zavaró

2013. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem zavar.
2013. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy nagy kiálló,vagy sima.
2013. márc. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy pár.De engem sosem zavart,és mások véleménye se érdekelt.

Ha nagyon megakarsz szabadulni tőlük akkor a bőrgyógyász leszedi,de szerintem arra nincs szükség.

Ha gondolod nyugodtan írhatsz

F19

2013. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2013. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én ugyanebben a cipőben vagyok csak fiú,televagyok velük.A legtöbb a hátamon van. Engem nem zavar.
2013. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mert nem ápolatlanság miatt van.
2013. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar, sőt nagyon sexi! De a napon nem tanácsos sokat tartózkodni! Úgy hallottam van egy kövirózsa tipus ami eltávolítja az anyajegyeket(sempervivum tectorum). Egy próbát megér. Sok sikert!
2013. máj. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NEm, ez természetes: )) Mármint ha sokat napozol.. De javaslom h ne napozz annyit mert nagyon egészségtelen. Én 16 vagyok, és kicsi koromban én is sokat napoztam, de ma már nem.... Szedesd la ha zavar, de inkébb kérd ki orvos tanácsát. A veszélyekrről, hegekről, stb :))
2013. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!