Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Hogy kell rányomulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Hogy kell rányomulni egy fiúra?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú aki tetszik és mindenki azt mondja h nyomuljak rá??De ezt hogy értik??Mit kell csinálnom??

2013. márc. 31. 11:07
 1/8 anonim válasza:
*uzi vagy? Úgy mint egy lányra gondolom, megdicséred.elhívod valahova... lányoknál így szokás...
2013. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meleg a srác?? Lehet hogy hülyülnek csak.

Te meleg vagy? :D mert olyan félreérthető a kérdés.

Amúgy meg igen, úgy ahogy a lányokat. Hívd el valahova, kérd el a számát, stb.

2013. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél fel néhány lenge cuccot, és kezdjél el flörtölni vele! :-)
2013. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Junkies ***** válasza:
Nekem ugyan ez a kérdésem lenne csak én lány vagyok és lány tetszik... Hát én pl ölelgetem meg meg szoktam puszilni ami azért nem átlagos mert eléggé fiús csaj és nem ölelget senkit de engem megszokott.. Meg amikor leül beleülök az ölébe vagy ráteszem a lábára a kezem. Ő is meg szokta fogni a akezem amikor mellé ülök ))
2013. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"noriikaah kérdése:


FIÚK! Hogy kell rányomulni egy fiúra?"


tényleg OLYAN FÉLREÉRTHETŐ a kérdés :I

amúgy meg, keresd a társaságát , próbáld magadra felhívni a figyelmet stb. Esetleg facebookon írj rá, hogy mi volt a házi meg ilyesmi..

2013. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok!De tényleg félre érthető!:DD

Tehát akkor mit kell csinálnom??:)

2013. márc. 31. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
# 1 #2 nem is tudtam h a nóra fiú név:O egyáltalán nem félreérthető! attól függ h milyen csaj vagy! ha bevállalós esetleg puszild meg,ha félénk akkor beszélgess vele többet,adj jelzéseket és kialakulhat több mint barátság,vagy írj neki facen ha máshogy nem megy :)
2013. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 RaZeR1912 ***** válasza:
Ha már a nevet írja körülményesebben nézzetek már szét amúgy félre érthető a kérdés de azért a fiúkat kérdezi meg mert azt akarja tudni hogy mi tetszene neki hogy tudná magára terelni a fiú figyelmét... A fiúnak bejösz-e? ha nem akkor valamivel hívd fel magadra a figyelmét beszélgess vele menj oda hozzá kérdezgesd hagyd válaszolni...Ha pedig bejösz neki adj neki jelet hogy te is viszonzod :)
2013. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!