Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatnál ezt szabad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnál ezt szabad?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak szex (rendszeres), de mikor a pasi azzal keres meg,hogy lehet-e, és más csajok képeit lájkolja utána rögtön, engem zavar. Az intimitásnak meg kellene adni a módját,nem?
2013. ápr. 1. 12:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A szex, az csak szex. Egy ilyen kapcsolatban nincsenek érzelmek, nincs mi szarul essen, nincs mi miatt kiakadni érzelmileg.

Amennyiben neked mégis rosszul esik, akkor te nem vagy képes egy csupán szexen alapuló kapcsolatra.

Itt ne várj el hűséget, ne várd el, hogy csak veled akarjon lenni, itt semmit ne várj el, mert nincs értelme. Amit te akarsz, hogy te legyél a számára, más csajokkal ne foglalkozzon, az nem ez a kapcsolat.

2013. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy van barátőnje, bölcsebb és észerűbb ha van mellete még egy olyan mint te. vagy még 2.:D és ezt nem is kel reklámozni.+ ha egy lekoccol vagy ő küldi el. akkor is lesz még tartalékos :D nem akkor kell keresni.
2013. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolatnál szerintem azt csinál,amit akar.Egy szexkapcsolat annyiról szól,hogy dugtok és semmi több.Elöttem elmondták,nem rád tartozik,mert nem vagytok egy pár.
2013. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az előttem szólókkal. A szex az emberi élet egyik legszebb ajándéka. Adjuk meg a módját, és adjunk annyi tiszteletet a partnernek, hogy akkor, abban a félórában csakis ő létezik és senki más.
2013. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 panini ***** válasza:
Abban a fél órában csak a kérdező létezik. Ezt követően meg azt csinál, meg azt likeolgat, akit csak szeretne..
2013. ápr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!