Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18-20 éves fiúk! Ti viselkedné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves fiúk! Ti viselkednétek így egy lánnyal, ha az nem jönne be nektek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ha egy lány közömbös számotokra, és nem tetszik, attól ti még ti keresitek a társaságát? Beszélgettek vele, de ne szimpla beszélgetésre gondoljatok, hanem inkább eléggé belsőséges, intim témákra. Illetve mesélnétek neki magatokról, a szüleitekről, a hobbitokról, mutogatnátok neki képeket a családotokról? Integetnétek neki mosolyogva különböző nyilvános helyeken, pl. suli aulája, zsúfolt busz? Elmennétek vele sétálni, vásárolni, kajálni, megérintenétek a kezét? Szóval ha nem tetszik nektek egy lány, ti akkor is csináltok ilyeneket? Vagy ezek azt jelentik, hogy a fiú kedveli a lányt?
2013. ápr. 1. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha épp unatkoztam akkor volt már ilyesmire példa. De ha az összes felsorolt dolgot egyvalaki követte el, akkor ott már van valami :)
2013. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, egy emberről van szó. És az összes felsorolt dolgot "elkövette", és nem csak egy-egy alkalommal, hanem mindig, mikor találkozunk.
2013. ápr. 1. 16:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon esélyes, hogy bejössz neki.
2013. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bejössz neki!!! Ha valakinek egy lány nem jön be és így viselkedik vele, akkor az be van baszva!! Tuti, hogy bejössz neki, főleg, hogy a kezed is megérinti! Ezzel utal arra, hogy hát több mint barátság! (Szerintem, mert én is ilyen voltam, míg nem volt barátnőm!)
2013. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!