Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad ilyet mondani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad ilyet mondani egy lánynak, mit szólna hozzá? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

egy idézetből jött a kérdés szóval: " Mindig ott lesz egy nálad szebb lány, neked csak meg kell találnod azt

a fiút , akit ez nem érdekli."

Akkor ha azt mondanám neki: nem te vagy a legszebb de megtaláltad azt a fiút akit ez nem érdekli, nekem te vagy a legszebb!


Kicsit durva, vagy ha lehet hogy mondanátok szebben? esetleg mást/hasonlót?


2013. ápr. 1. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha csak az utolsó 5 szót mondanád,jobb lenne.
2013. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be.
2013. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ezt nehogy mondd! Jézusom...:D


Egyszerűen mondd azt, hogy "Gyönyörű vagy." vagy azt, hogy "Te vagy az ideálom.".


Lehet, hogy kamu, vagy van ennél jobb szöveg, de amit kiírtál, el ne mondd neki, mert véged.:D Ezt nőként mondom.

2013. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

vicces gyerek vagy te :DD

én elküldenélek a csába

2013. ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez bejön,szerintem tök aranyos:) Örülnék egy ilyen mondatnak:) De mondjuk tényleg az utolsó 5 szó ami a legjobb
2013. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Számomra te vagy a legszebb


ez miért nem elég? Vagy ki akarsz provokálni direkt valamit? Lásd, hogy mi a poénkodás határa?

2013. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én meg az őszinteségre szavazok. Ha a lány meg van magával elégedve és rendben van magával, akkor nem fog ezen megsértődni. Az embernek kell hogy legyen önkritikája. Én pl nem tartom magam csúnyának, de van nálam szebb nő is, de jobb nincs :) Ergo a férjemnek én vagyok a legszebb és legjobb :) Ez szerintem jó bók, de a megfelelő időben.
2013. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

:D Szerintem sem.! Ezzel megbánthatod,hogy 'nem te vagy a leggyöngyörűbb'-->ezt ha szereted/tetszik minek hozod fel?

Ha eszedbe jut előtte és kinyilvánítod,hogy nem a leggyönyörűbb nem szeretheted annyira-->ezt fogja érezni legalábbis.

DE! Ha szereted/tetszik,akkor számodra Ő a legtökéletesebb, és nem azt mondod neki,hogy 'engem nem érdekel,ha nem vagy szép'..:D Azért tetszik,mert számodra szép nem? Gondolkodj,ez bántó is lehet:)

Lányok magukra oké,én is így érzem,de ha ilyet kapnék alulértékelném magam,hogy biztos azt a csajt találja szebbenek akivel múltkor...

Ne mondd ezt.:)

2013. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Április 1. van vegyétek kicsit viccesre de köszönöm:) azért ilyet valóban nem mondanék egy lánynak, de látszik kivétel van #7 a megfelelő időben.

de az utolsó 5 szót bármikor:)

2013. ápr. 1. 21:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem durva, csupán őszinte.. Attól függ, a lány milyen típus!:)

De ez igaz fordítva is, talán úgy jobb: " én sem vagyok egy David Beckam, mégis itt vagyok egy ilyen szép lány mellett" (de a David B. csak egy példa)

2013. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!