Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaj ne! Lehet, hogy meleg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj ne! Lehet, hogy meleg?

Figyelt kérdés

Beleestem egy srácba, de a facebook oldalán látom, hogy kedveli a Vogue-t,a Gossip Girlt és a Louis Vuittont.

És olyat ír bemutatkozásnak, hogy "The greatest thing you'll ever learn is just to love and be loved in return!"


Most ő meleg???? Mert ha igen, egy világ dől bennem össze


2013. ápr. 2. 14:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Puszta kézzel vasal.
2013. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
mikor tűnik már el az a hülye sztereotípia, hogy minden meleg divatmániás?? Nem, nem biztos hogy meleg, lehet, hogy csak magasról sz.rik a heteronormativ hülyeségekre.
2013. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Oké, akkor két eltérő válasz :S
2013. ápr. 2. 14:49
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle :D
2013. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy nem meleg, valószínűleg az, de van olyan hetero pasi haverom, aki érdeklődik a divat iránt. Kérdezd meg tőle, vagy beszélgess vele, majd kiderül.
2013. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem ismerem annyira, hogy egy ilyet megkérdezzek :)
2013. ápr. 2. 14:54
 7/14 A kérdező kommentje:

ráadásul ha megkérdezem és nem az, akkor elég ciki lesz a helyzet.

de eddig nem is nagyon beszélgettünk, csak hogy melyikőnk mit tanul...

2013. ápr. 2. 14:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Tedd ki ide a face-ét, majd mi megkérdezzük tőle.
2013. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is búza. Nem egy férfias tipus mi?
2013. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Még csak az kéne, hogy kitegyem a face-ét :D


Egyébként elég férfias, ezért is lepődtem meg! Súlyzózik, nincsenek fura lányos mozdulatai stb. Jó, lehet, hogy kifinomultan öltözködik, be van lőve a haja, de élőben eszembe sem jutott, hogy esetleg meleg, csak amikor láttam a profilját... :O

2013. ápr. 2. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!