Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » The l word -ből melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The l word -ből melyik a kedvenc részed, jeleneted?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 16:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
egy jelenet maradt meg bennem, mikor kint medence mellett vagy csak simán a teraszon egyik csaj kielégítette szájjal a másikat. 14évesen nagy élmény volt. :D
2013. ápr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Fú... Azt szeretem, mikor a második évadban Mark bevallja shane-nek, hogy bekamerázta a házat, ekkor ugye Jenny erről már tudott, és Shane totál kiborul, mert csalódott Markban, mint barátban. Az eléggé jó volt.

Vagy azt, amikor Molly a biciklitúrán bevallotta Shane-nek, hogy érez iránta (talán 5. évad).

Meg mikor Jenny beolvas Marknak, hogy milyen érzés nőnek lenni (második évad)

2013. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 2. válaszadó írt, az tényleg az egyik legjobb jelenet...amikor Jenny kioktatja a bekamerázós csávót.

De emellett minden más jelenet amiben a Shane valakit megdug az nálam nyerő. :D

2013. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A kedvencem a Shane-Carmen hot game :D
2013. ápr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én helenát imádoom. kedvencem a shane.nel való cigizős jelenet mielőtt elutazik.


első válaszoló: abban a jelenetben tina élvezi helena társaságát (ha egy jelenetre gondolunk.. ez még eléggé az elején volt)

2013. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagy pedig Cherie és Shane :D

Az nálam is nagy kedvenc amikor Molly kiabálja mindenki előtt hogy: "és ígérem legközelebb én is ki foglak nyalni" :"D az a csaj haláli

aztán nekem még személyes kedvenc a templomos Shane-Carmen jelenet, meg Bette és Tina csókja a Hit-ben (ez után borul ki Bette) de ott van az is mikor Shanenek táncol Carmen, az hatalmas rész, meg még lehetne sorolni :D

2013. máj. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Tasha és Alice a katonaságon csókolóznak, amikor Dana LSd zik( csak ezt már a halála után mutatják), valamint amikor Dana Alice Tonya táncolnak, Alice ki akar menni pisilni Dana pedig utána akar táncolni.Valamint az egyik elő hang, mikor apácalányok utaznak a busszal.
2013. máj. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még az első évadból Jenny&Marina dolog a wc-ben :D az nagyon ott volt, jó volt nézni, ahogy egy hetero lány nem bír ellenállni Marinanak :D aztán még a Shane&Carmen 'kufircok' is bejöttek, főleg mikor így hátrafogta Carmen Shane kezét. Szerettem még mikor Bette feküdt le valakivel, mert annyira szexi.. hihetetlen jól öltözködött, amikor dékán volt az egyetemen :) az egyik legjobb még, mikor Helena a börtönben akciózik a cellatársával :) meg persze minden Tasha-s jelenetet is szerettem. annyira vonzó a komolysága:) hát igen, az egész L Word egyszerűen fenomenális :D
2013. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
jaa meg mikor Bette az egyik tanítványával kavar a kocsijában, miközbe hazaviszi. Az nagyon ott van. A csaj csak elkezdi osztani, h mennyire kívánja, Bette meg egy rohadt nagyon fékez, és ráveti magát:)
2013. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
először itt akartam megkérdezni, hogy kik a kedvenc szereplőitek, de rájöttem, hogy ez már egy új kérdés szóval ott (aki érez motivációt) dobjon már egy választ, tök kíváncsi vagyok, hogy van-e a kornak meg a nemnek köze ahhoz, ki melyik csajt kedveli jobban :D
2013. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!