Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon ciki, ha egy fiúra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon ciki, ha egy fiúra "véletlenül" írok rá?

Figyelt kérdés

Már jópárszor beszélgettünk chat-en, ősz elején rengetegek, de egyre ritkultak a beszélgetések. (mondjuk kb. mindig én írtam rá, ő kb csak egyszer, de nem volt lerázós. ) Aztán január elején beszéltünk utoljára.

Szóval úgy gondoltam ráírni, h mintha vmi beszélgetésből félrenyomtam volna, tehát nem "szia".

L/16



2013. ápr. 2. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ennek mi értelme? Ha eddig se volt rád kíváncsi, akkor eztán se lesz.
2013. ápr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem annyira, bár a legtöbbször gyorsan leesik a másiknak ez a "véletlenség".

Viszont azt nem értem, mivel jobb ez, mint ráírni, hogy szia, rég beszéltünk, hogy vagy, stb.

2013. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sőt, vesztenivalója sincs a kérdezőnek, mert mai napig nem is lett előrehaladás a dologban -- > ennyi erővel írhatnád neki, hogy szia, szimpatikus vagy lenne kedved talizni élőben?
2013. ápr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az.
2013. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én sem teljesen értem,ennek mi értelme van?:DD
2013. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

beleszerettem egy srácba,minden nap beszéltünk,jöttek a célzások a részéről hogy akarna valamit de nem tudtam hogy szeret-e,úgyhogy "véletlenül" ráírtam hogy "szeretlek anyu"(anyunak becézem az egyik barátnőmet),a válasz üzenet:"én is,csak nem akartam itt elmondani,de miért anyu?"

nem magyaráztam meg neki,csak közöltem hogy hétvégén lemegyek hozzá,másfél éve együtt vagyunk,tehát lehet jó az ilyen "véletlen" üzenet:D

2013. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy véletlen. Én mint pasi okkal írok rá lányokra nincs barátnőm, bár nekem ettől függetlenül a barátaim. De a facebook kapcsolat, nem kapcsolat!!! Nekem kevés igaz barátom van, és mostanság van olyan vérig sértenek facebook-on egy megosztott kép alá írt komment miatt, amikor helytálló a komment, de mivel én írom ezért már én vagyok a hülye, én vagyok a buta, de mégis kit érdekel, mikor kire írok, csak arra írok rá aki számít, aki nem számít azzal komment-huszárkodok azt kész.
2013. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

óhhh, az, h ráírok, h talizzunk élőben, nem olyan egyszerű... ha az lenne... :D

mondjuk, khmm, voltak OLYAN "szóváltások" is... :D xD

amúgy meg szeretek vele beszélgetni, meg jófej, aranyos :)

nem az a "bátor" típus, mikor először találkoztunk, részeg volt, mondjuk utána emlékezett rám, szóval "megragadtam" benne :D

arra a kérdésre, hogy im értelme van, annyit tudok válaszolni, hogy miért ne lenne értelme...?

2013. ápr. 2. 17:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyszer írta nekem, hogy szeret - de nem tudom, h hülyéskedett e vagy sem, mert nem is volt erről többet szó...
2013. ápr. 2. 17:56
 10/11 A kérdező kommentje:

De az meg már "hülyén nézne ki", ha ennyi idő után írnék rá, nem? szóval ezért lenne jobb "véletlenül"...

vagy nem? xD

2013. ápr. 2. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!