Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan borotváljam a szeméremd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan borotváljam a szeméremdombomat?

Figyelt kérdés

A borotvától fájni fog és kihólyagosodik..

Elsősorban nők tanácsát kérem, olyan nőkét akik tapasztaltak e téren.



2013. ápr. 2. 18:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Mindenki, aki borotvát használ, úgy nézne ki, mint Chewbacca, ha a szőr a borotválástól erősödne.
2013. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasi is tudhat jó tanácsot adni ilyen téren :)( Mi is borotválkozunk odalent) Az én barátnőmnek is volt, hogy begyuladtak a szőrtüszői, vagy csak érzékeny volt a bőre ott. Azt mondtam neki, hogy borotváláskor ne húzza a szőrokkel szemben, csak felülről lefele húzza a borotvát, és azt mondta, hogy jó tanácsot adtam. Szerintem a kádban vagy zunahyban eloszor jol megmosod. Leoblinted, majd tusfurdovel jol behabozod. Szerintem így gond nélkuli a borotválkozás.
2013. ápr. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :D

Igen, egy pasi is tud, csak nem sok olyan normális és kulturált hapit ismerek mint te. :) (mondjuk nem ismerlek :DD)

2013. ápr. 26. 12:49
 14/21 anonim ***** válasza:

én most megalkottam a tökéletest :D először is,forró víz,mézes-olajos vagy valami bőrpuhító tusfürdő,ücsörögsz benne kb 5-10 percet,majd babaolajjal elkezded kenni magad,mintha az lenne a borotvahab,és úgy húzod le a szőrt. utána még egy kis forró fürdő,és a legjobb,ha utána ilyen nedves bőrre való babolajjal átkened még egyszer magad,amíg meg nem száradsz.ja,csak az arcodhoz ne érj babaolajas kézzel,mert pl az én bőröm az olajostól kipattog. én utána kézfertőtlenítővel letisztítom a kezem.és Gilette borotvát használok.

remélem,másoknak is bejön a módszerem :)

2013. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ennyi vacakolást, édesistenem...

nem lenne akkor már jobb a gyanta?

2013. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én pl. epilálom, bár ezt is úgy kezdtem, hogy először kicsire vágtam ollóval és szép fokozatosan. Most full szőrtelen.

Ha nem bírod a fájdalmat, szőrnövéssel megegyező irányba ha borotválod, nem pattog ki;). Előtte, hogy biztosra mégy, tegyél rá 20-25 percre vizes rongyot, hogy felpuhítsd.

2013. máj. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nekem pl a gyanta minden változata olyan nyomot hagy,mintha égési sérüléseim lennének,az epilátor meg olyat,mintha milliónyi kis sebem lenne. Nem nagyon hiányzik ez a macera,l fogok majd menni végleges szőrtelenítésre,de addig marad a borotva
2013. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok és szívesen segítenék neked a gyakorlatban!

F.

2013. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kozmetikus mennyiért csinál ilyet?
2014. máj. 29. 21:18
 20/21 A kérdező kommentje:
A gond az az, hogy ha szőrnövéssel ellenkező irányban borotválom, akkor elkezd vérezni sok apró pontban..:( De ha szőrnövéssel megegyező irányban csinálom, akkor nem teljesen lesz szőrtelen. :(
2014. máj. 29. 21:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!