Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A masztizással lehet valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A masztizással lehet valami bajom vagy valami, vagy árt vaminek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nagyon imádok masztizni :)
2013. ápr. 2. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egészségedre! Túlzásba nem kell vinni. Ha már füstöl a puncid, akkor baj van! :D
2013. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
max annyi hogy jól fogod magad érezni.:D kielégült állapotban leszel:D
2013. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi bajod lehetne? tiszta kézzel csináld és semmi gond
2013. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem ,semmi

ahányszor csak jólesik

2013. ápr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
te az a típus vagy aki előbb cselekszik aztán kérdezz... ez később nem fog előnyödre válni.
2013. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5: Szerintem ez esetben nem késett le semmiről. :)
2013. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fertőzést kaphatsz,előtte moss kezet.Ha lány vagy ne dugdoss magadba olyan dolgokat ami fertőzést okozhat.Virslit ,vagy kolbászt sem ajánlok erre a célra mert ezekben olyan fűszerek és pácanyagok vannak amik irritálják a vaginád belső,érzékeny részeit.
2013. ápr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És esetleg majd ha 18 évesen nőgyògyászhoz mennék leborotváljam előtte a puncimat vagy hagyjam szőrösen.És ti mikor elkezdtétek borotválni a hònaljatokat hogyan mondtátok el anyukaitoknak? mert én nemtudom hogy hogyan mlndjam el
2013. ápr. 2. 22:55
 9/11 A kérdező kommentje:
Amikor megjött a menstruàciótok legelőször hogyan mondtátok meg,mert nekem má 1,5 éve megjött de nemmerem elmondani és Wc papírt szoktam bettenni beté helyett.én ugy imádok ittjon mesztelenül lenni ti nem? ugy sexelbék már valakivel !
2013. ápr. 2. 23:03
 10/11 anonim ***** válasza:
A WC papírt sürgősen cseréld le vmi erre a célra szolgáló dologra, betétre. 13 évesen kicsit korai még a párkapcsolat szex része ilyen hard formában. Egy kis petting party - esetleg. :)
2013. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!