Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú aki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú aki?

Figyelt kérdés

van olyan aki netről ismert meg egy lányt és a képei meg a netes beszélgetések alapján tetszett neki, de az élő utáni találkozás után már nem kereste? És ha nem miért nem kereste? Mi váltotta ki az unszimpátiát? Nem volt elég szép, vagy a személyisége miatt?


én így jártam régebben, csak én vagyok a lány és érdekelne hogy mik lehetnek az okok

17L


2013. ápr. 3. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Hát én azután is kerestem, szóval nem tudok okot mondani.
2013. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

net meg a való élet az két külön dolog,nem olyan voltál amilyennek elképzelt.


nehéz ezt kitalálni am -.-...

2013. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

jaaaaj, ne is mondd:D

volt egy csaj.. képeken elég aranyosnak tűnt, kicsit talán husisnak, de nem vészes... évekig msneztünk, míg végre találkoztunk... hát egy hájas löjány volt:D és ráadásul 100 méter séta után nyafogott, hogy nem bírja a lába...:D


a másik meg...

egy barátnője ajánlotta nekem a csajt, küldött képet, teljesen rendben volt:P

találkoztunk..

a képeken nem állt a csaj mellett senki, így az arányokat nem lehetett látni.. másfél fejjel nagyobb volt nálam, és szélességben is megmutatkozott:D (arányos volt a teste, nem volt kövér, csak éppen nagyobb vázszerkezete volt az egész csajnak:D)


szóóval.. nem szabad hinni a jól beállított képeknek:D

2013. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Lehet közbe becsajozott a srác.... Egyébként pedig akivel találkoztam nő (barátilag), élőben is olyan, mint az ol-

dalon... van, akiről képet se láttam. Ezek nem randik vol-

tak, csak beültünk pl valahova meginni egy kávét, hogy élő-

ben is elbeszélgessünk, ne csak a neten.

2013. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én jártam már így h a csaj küldött képet azon szép volt minden amikor meg élőbe találkoztam vele na azt megbántam :DXD
2013. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Így jártam én is azt mondom maradadjunk az írásnál nem ér meglepetés.
2013. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem tetszettél neki vagy nem adtál egyértelmű választ a folytatásra, nem mutattál elég érdeklődést iránta, több randija volt akkortájt, és másnál folytatta tovább. Általában fordítva fordul elő, hogy a nőket nem lehet utolérni az első randi után.
2013. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
értem.. hát rólam mindig másképp sikerülnek a képek kb az összes képemen másmilyen vagyok xD de nem vagyok kövér, és csinosan felöltöztem meg minden, ápolt is vagyok meg minden.. csak volth nem keresett én hívtam utána megintnem utána keresett utána mondta hogy más csaj tetszik neki.. ez fura volt amikor mondta h nem nagyon találkozgat v csajozik és tök őszinte volt
2013. ápr. 3. 22:41
 9/19 anonim ***** válasza:
túl sok a "meg minden". ez egy idő után zavaró lehet, főleg egy komolyabb pasinál.
2013. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én itt ismertem meg egy lányt, utána találkoztunk. A képen tényleg ő volt, úgy volt felöltözve, hogy az én pofám égett miatta az utcán, a rohadt, büdös, cigis fogairól már ne is beszéljünk! Nem hajtottam el rögtön, mivel nem vagyok akkora tahó, de többet nem találkoztunk. :)
2013. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!