Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek bejön a telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek bejön a telt alkat? Mi a jó benne?

Figyelt kérdés

van 1 csaj nagyon bejön gyönyörű szemei vannak az arca minden de telt...dagi...de nagyon bejön


18 f



2013. ápr. 4. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Be. Jobb mint egy csontváz, van rajta hely, van mit fogni, elférsz rajta, stb., ... Odaadóbbak, kedvesebbek, stb., ... Próbáld ki, semmit sem veszítesz!
2013. ápr. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Egy telt lány sokkal nőiesebb! :)
2013. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%

1! abban biztos igaza van, odaadóbbak

ezért vannak akik kipróbálják N

2013. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha így beszélsz róla ("dagi") akkor inkább hagyd, mert ha összejöttök úgyis

1. cseszegetni fogod, hogy fogyjon le

2. megcsalod egy vékony lánnyal.


És egyiket sem érdemli meg.

2013. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Egy telt lány sokkal nőiesebb! :)"

Ezt általában azok mondják, akik maguk is "teltek" és már nem is akarnak ezen változtatni. :D


Odaadóbbak, stb...aha, hát ha fickót akarnak maguknak, muszáj is, h odaadóbbak legyenek. :D


Kérdésedre válaszolva, nem jönnek be az ilyen alkatúak.


Ha neked bejön a csaj, nem értem, most tőlünk várod, h rámozdulhatsz-e? :D Mozdulj...

2013. ápr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor szeresd, ettől neked nem lesz bajod, ha duci lánynal kavarogsz. Nekem is tetszenek a nagyseggű lányok. Imádom a nagy csöcsét, seggét, combját. Nem a legjobb, de ha lekörözhetetlen szép arca van akkor tényleg nagyon szerethetőek. Nem szégyen egy ilyennel járni.

Ha nekem megtetszene egy ilyen, biztos klasszul rájárnék.

Bár csak neten szoktam BBW-kre verni kedves faszomat, környezetemben mintid a csinos, normális lányokra áll a farok.

2013. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a jó benne? Bárhol p.nát hajtogathatsz rajta.. :D
2013. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok és férfi, a testalkatom pedig olyan, hogy a családom azt mondja rám, hogy úgy nézek ki, mint akinek nincs mit enni.
2013. ápr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bejön, akkor nemtom mit gondolkozol. Próbáld meg vele, veszteni nem vesztesz vele. Sztem sokkal puhábbak, mint a csontsovány csajok. Tényleg kedvesebbek, odaadóbbak, szerintem jobb egy moletteb csajjal lenni, mint egy plázacicával. Persze nekem vagy egy súlyhatár.
2013. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!