Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek manapság az baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság az baj, ha nem rakok ki magamról erotikus képeket facebookra?

Figyelt kérdés
azoknak a lányoknak van sok like-juk...
2013. ápr. 4. 20:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

és akkor mi van? több jó jegyet kapnak; okosabbak; van PÁRkapcsolatuk, ami érzelmeken alapul...?

mit mutat a like? hogy dögösek, hogy bárki szívesen megdugná őket, vagy szopatnák?

ne foglalkozz ilyenekkel. legyél normális, és arra is gondolj, hogy később lehet, hogy nem lennél büszke az ilyen képekre

2013. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem gáz, sőt, szerintem az a gond, hogy sokan így akarnak érvényesülni.


Viszont, ha megnyugtat én pl. azt veszem észre, hogy azoknak a lányoknak, akik erotikusabb, sokat mutató képeket raknak ki és rengetegen belájkolják a képüket, azoknak nincs boldog párkapcsolatuk. Vagy ha össze is jön valami, pár hét, aztán vége. Közbe persze meg egymást falára az így szeretlek, úgy szeretlek, örökkön-örökké duma ..


Ne akarj te is ilyen lenni!

2013. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz a lájkokkal... lájkokat gyűjteni ostobaság... nem baj a erotikus képeket raksz ki facebookra DE NE a lájkokért tedd szerintem...
2013. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szóval ilyeneket akarsz kirakni? [link]


A pasik biztos bolondulni fognak érted, de első gondolata minden pasinak az lesz hogy csak meg akar dugni minél hamarabb. Azt akarod h egyesek otthon verjék rád a farkukat. neee.

2013. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem ez a baj! A baj az, hogy ennyire el vagy foglalva a dologgal. Gyanítom hogy elégedetlen vagy a testeddel, és ezért nem teszel ki. Innen ered az irigység, és ebből fakad a kérdésed is. Jól érzem?
2013. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Igen, ez tragédia! Nem lesz "sok likod". Ne a facebookon élj és ha már ott élsz ne gyüjtögesd a likokat, semmi értelmük. Rányomnak a like gombra és az elismerés mégcsak nem is neked szól, hanem a testednek. Én a helyedben nem raknék ki ilyeneket FB-ra csak mer az a "trendiii". Ha kiraknám akk se a facebookra, hanem akk egy ilyen 18+os oldalra, de még oda se
2013. ápr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
nem :)
2013. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!