Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk! Zavar egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Zavar egy szótlan csaj? (többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férfiak, fiúk válaszát várom elsősorban. Nektek problémát okoz, ha a csaj túl visszafogott, keveset beszél?

Szóval ha például kedves, aranyos, mosolygós, csinos, csak épp nagyon félénk. Ez elrontaná a véleményeteket róla, vagy esetleg emiatt nem nagyon akarnátok tőle semmit? Például emiatt lehetséges, hogy kevésbé jönne be nektek?

Köszi szépen előre is a normális válaszokat!

Sziasztok!



2013. ápr. 4. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ nem biztos hogy jó hosszú távon mert nem lesz téma stb... és úgy unalmas lesz a férfi fél számáról
2013. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem csak az olyan jön be :)25/f
2013. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
én úgy vettem észre hogy a fiúk nem szeretik.
2013. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Izgalmas a randi, ha nem beszél a lány, vagy csak 1-2 szót... Aztán a végén az lesz, hogy én vagyok unalmas.
2013. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%

Engem zavar,ha minden szót úgy kell kihúzni belőle...

De azért nem annyira,hogy ne kelljen,ha egyébként kellene.

2013. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Igen sajnos zavarna. Nem érezném vele jól magam.
2013. ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

De én nem azt mondtam, hogy NEM BESZÉL például a randi alatt, csak azt, hogy kicsit szótlan, nehezebben beszélget, de azért nem kuka, nem hallgat folyamatosan. Szóval meg tud szólalni, válaszol és kérdez is, csak épp félénkebben, nehézkesebben, visszafogottan teszi.

2013. ápr. 4. 20:44
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem előny, ha szavak nélkül is értjük egymást. Siketnéma csajt sem utasítanék el.
2013. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Engem zavarna. Randiztam már olyan csajjal, aki elég nehezen nyílt meg, és nagyjából a legtöbb témára pár szavas válaszokat adott.
2013. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha szó nélkül főz, mos, takarít, akkor nem gáz.

Na de a viccet félre téve.

Nekem bejönnek az ilyen lányok.

2013. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!