Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg azt, hogy büdös vagyok-e?

Figyelt kérdés
Mert ugye saját testszagomat nem érzem.

2013. ápr. 5. 11:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
megkérdezel valaki mást
2013. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Rád száll a döglégy.
2013. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak van valami közeli ismerős akitől megkérdezheted gond nélkül.
2013. ápr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megérzem a saját testszagomat ha büdös vagyok. :)
2013. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ma 11:15

A tiédet mi is megérezzük.

(bocsi a rosszindulatú viccért☺)

2013. ápr. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

a saját testszagod is érzed, csak a testedet borító vékony levegőréteg majdnem állandó, így hozzászokik az orrod a szaghoz (merthogy a legfáradékonyabb érzékszervünk az orrunk)


van egy javaslatom: menj be a lakás legkisebb helyiségébe, csukd magadra az ajtót, szimatolj nagyokat a levegőbe, hogy megjegyezd mi a helyiség saját szaga (gondolom ez a wc lesz, vagy a kamra) ... tartózkodj benn egy 5-10 percet, hogy a helyiség "megteljen" a szagoddal ... menj ki (csukd vissza az ajtót) ... lógasd ki a fejed az ablakon és szívj friss levegőt 1-2 percre, hogy kitisztuljon a szaglásod ... aztán rohanj vissza az előbbi helyiségbe és szimatolj nagyokat, na az a te szagod


de ennél egyszerűbb, ha megkérdezel egy havert: figyelj, nem vagyok büdös?

2013. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem el hogyha megszagolod egyik pólódat mondjuk akk nem érzed h büdös. Am lefürdesz, minden nap, vagy minden másnap és izzadásgátló akk biztos hogy nem leszel büdös. Én nagyon izzadós voltam régen... Még most is szoktam, de ha rendesen fürdök és izzadásgátló akk kb semmit nem érzel rajtam.
2013. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lehet érzem, de akkor is a nap végén, társaságban vagy akárhol csak nem szagolgathatom a hónaljamat vagy a pólómat.


Valaki jó izzadásgátlót tudna ajánlani?

2013. jún. 5. 14:26
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Sehonnan idáig érzem.
2013. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
f|ingj befőttes üvegbe, tedd el holnapra és szagold meg, ütni fog :P
2013. szept. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!