Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mit tudnék beszél azzal a fiúval aki tetszik (osztálytárs) gondolok itt pl facebookra. Ő még nem tudja h bejön nekem de elszeretném mondani,csak ellőtte sztem nem árt dumálni.,kérlek segítsetek fontos lenne!

Elöre is köszönöm!

14/L



2013. ápr. 5. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ráírsz facen valami ilyesmit: "Mindjárt kezdődik az én pici pónim de ma inkább kihagy és holnap megnézem az ismétlést mert Veled akarok beszélni :)"

Mint egy ötlet.

2013. ápr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiányoztál a suliból.. vagy ha nem,akkor is,csak van valami olyan beadandó,vagy tz,vagy akármi amit előre megadtak. írj rá,hogy mondjuk mettől meddig kell tanulni,vagy mit kell pontosan,merthogy mindenki mást mond,vagy valami.. A másik,ha hiányoztál,faggasd valami hasonlóról,pluszban még mellékesen megkérdezheted,hogy volt-e valami extra baromság a suliban(mert ha már ráírtál,miért ne?) és akkor arról tovább lehet vonatkoztatni,és beszélni az illetőről,aki csinálta.. jóban van-e vele,bírja,ha igen,mennyire,ha nem,miért nem.. és innen megint ezer felé ágazik a téma. Vaaagy,ha valamiben jobb tanuló,mint te,meg is kérheted,hogy segítsen. Vagy elkérsz tőle egy füzetet pótolni,ilyesmi. Suliban elég sok a lehetőség,hiszen már ez maga egy közös pont. Ha megértitek egymást,kölcsönös a szimpátia,úgysem fog lerázni röviden.:) Szorítok!:))

17/L

2013. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!