Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek a mondatnak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Ennek a mondatnak milyen erotikus tartalma van? Én nem értem.

Figyelt kérdés

Ismerőseinkkel beszélgettünk, és az egyikük kérdezte a másik férfitől, hogy ő mit kapott karácsonyra. Az meg azt felelte, hogy "egy pár új zoknit". Nagyon úgy tűnik, hogy csak én nem értettem, de el nem tudom képzelni, hogy ennek milyen mögöttes tartalma van. Rákérdezni náluk nem akarok, az nagyon ciki lenne, mert amúgy tetszik is a pasi.

Valaki érti ezt?


2013. ápr. 6. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad sz@rul,én se vágom.
2013. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
XD Valakit/valakiket akit felhúzhat a khm... nemi szervére :D
2013. ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 fospuska ***** válasza:
ha van is,sz@r humor. ne fájjon a fejed miatta,nekem se esik le,talán mert nem tudom az előzményeket.
2013. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Előzmények nem nagyon voltak, köszöntünk, aztán jöttek ezek a kérdések. Aztán nagy röhögés és csak én nem vágtam, hogy mi van. :D
2013. ápr. 6. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán olyan mint Al Bandy egy pár zokni erotikusabb neki mint a felesége!
2013. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy csak az, hogy egy pár új zoknit kapott!
2013. ápr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a férfinek lett egy újabb kapcsolata:)
2013. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!