Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik az The L word...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az The L word leszbikus sorozat, tudnál hozzá hasonlót mondani, én ezen kívül még nem néztem más ilyen témájú sorozatot?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig van pár ilyen

Én például Lip Servicet tudnám ajánlani, az is nagyon hasonló. Vagy van the real l word, mondjuk azt még én se láttam. Amúgy nekem is hiányzik

2013. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A lip service tényleg jó, sajnos csak két évados.

Viszont a real l word elég gagyi...

2013. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm !!!! :)utánanézek
2013. ápr. 8. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de ha tini vagy még akkor a South of Nowhere az kötelező! nekem ez és a The L word kötelező :)


amúgy a The Real L word-be is nézz bele mindenképp, ugyanaz a nő csinálja a sorozatot mint aki a The L Word-öt csinálta, csak ez reality show, igazi los angelesi leszbikusokról szól, már lement három évad. szerintem ez is kötelező ha nézted a The L Word-öt! bár van benne 1-2 utálni való és szörnyű nő.. :D :)

2013. ápr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Lip Service tényleg nagyon jó, kár hogy csak két évad, még eltudtam volna viselni egy kicsit a Lexy-ből. :)
2013. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
South of nowhere, las aparicio, tierra de lobos, cuestion de sexo
2013. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valamint még Hand aufs herz, Verbotene liebe:D
2013. ápr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hollyoaks-> Tilly és Jen
2013. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!