Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Az exemmel össze jöttünk szexkapcsolatra, semmi másra. Sokáig úgy éreztem, hogy szeretem, de valamiért egyre jobban kiábrándulok belőle, utána meg megint csak rá gondolok. Jó vele úgy lenni, de a régi dolgai miatt még mindig nem vagyok túl rajta lelkileg. A testiség csak egy dolog, de a másik részét nem tudom hova tenni.
2013. ápr. 8. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne vele szakítanod minden kapcsolatot, mert amíg ő kicsit is ott van addig ez lesz és szenvedni fogsz azon kívül h néha lehűti az izzó puncidat. Szóval neki lapát te meg kezdhetnél tiszta lappal.
2013. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!