Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartósan megelégednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartósan megelégednétek egy szeretői státusszal?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy régóta nagyon vágytok valakire, aki nem független. Belemennétek egy ilyen helyzetbe is, csak hogy valamilyen szinten megkapjátok az illetőt? Lehet ez hosszú távon elég, vagy előbb-utóbb törvényszerűen többet akar valaki?

Már évek óta vágyok egy férfira, tudom, hogy ő sem közömbös irántam, de most úgy érzem, hogy mindent megtennék azért, hogy legalább egyszer vele lehessek. Már nem érdekel semmi következmény.


2013. ápr. 9. 12:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Bele sem mennék ilyenbe.Ez olyan megalázó lenne.
2013. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tudom, érzem én is, de még sosem akartam ennyire senkit sem, hogy minden józan észt nélkülözve belemennék ilyesmibe. Fogalmam sincs, hogy mi van velem, mindig tudtam az eszemre hallgatni, de most nem megy.
2013. ápr. 9. 12:40
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem. Az önbizalmadat hosszú távon teljesen kinyírja. Főleg ha van lelkiismereted is mellé.
2013. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem mennék bele ilyesmibe, semmi értelme nincs. Egyébiránt már most is többet akarsz, gondolod, hogy ez majd elmúlna idővel?
2013. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire tartod magad, az a te dolgod................... Én biztosan nem aláznám meg magam azzal, hogy lefekszem valakivel, akiről bizton tudom, hogy csak arra kellek neki. Mondjuk nekem van önbecsülésem........hogy neked van-e, az jó kérdés!
2013. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem, hogy elég lenne csak a szexkapcsolat, mert fizikailag tartom vonzónak, társként nem kellene. Legalább is most így gondolom. De lehet, hogy ez csak azért van így, mert tudom, hogy foglalt.
2013. ápr. 9. 12:46
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha van párja,akkor qrva undorító dolog lenne,ha bekavarnál a kapcsolatába.
2013. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem lenne szép dolog belerondítani a kapcsolatába, de nyilván nem fogok pisztolyt tartani a halántékához, hogy legyen velem... a döntés az ő kezében van, természetesen figyelemmel lehet a párjára, ha úgy akarja és akkor nem lesz semmi, ha megfeszülök sem.
2013. ápr. 9. 12:50
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele ilyenbe még úgy se ha én tartanák szeretőt barátnőm mellet szerintem undorító .
2013. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Te megelégszel a második a hellyel????? Belemész a szexkapcsolatba, és esélyt adsz arra, hogy te miattad megy tönkre egy kapcsolat? Elég közönséges nő lehetsz hallod!! (Persze tudom, hogy senki fejéhez nem szorítasz fegyvert, de ez akkor is visszataszító)
2013. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!