Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgye, hogy a nők jobban akarják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgye, hogy a nők jobban akarják?

Figyelt kérdés

sose értettem, mert a társadalomba most az van elhintve, hogy a férfi a nagy szexmasina, csak azon jár az esze, egész nap csak azt csinálná, stb-stb.

A tapasztalatom viszont az, hogy a nők legalább annyira, de inkább még jobban azt akarják, egyrészt mert aki élvezi, az jobban élvezi, mint a férfiak, másrészt meg mert hamis a kép, hogy olyan kis ártatlanok lennének.

Másnak nem ez a megfigyelése?


2013. ápr. 9. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
De ez.Most jöttél rá? XD
2013. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. A probléma ott van, hogy a nők képesek diszkréten kezelni a magánéletüket, és úgy 10-15 egyéjszakás kapcsolatot megélni, hogy nem hencegnek vele. A férfiak meg erről beszélnek egész nap. Nem kezelik eléggé magánügynek. Nincs különbség a két nem között, szerintem sem, csak épp máshogy élik meg.
2013. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2! van benne igazság, de van aki henceg a kapcsolatival, van aki nem, a férfiak sem egyformák

tény egy nő nem mondja el, kivel és mikor és hol dugott, mert nem tartozik senkire N

2013. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a fő külömbség, hogy a férfiak sok szexet akarnak sok nővel, a nők meg sok szexet akarnak egyazon férfivel inkább.

De persze lehet tévedek. :)

2013. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritka ha élvezem, és emiatt nem is kívánom. N20
2013. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanakkor eséllyel akarják sokszor.
2013. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nagyon változó
2013. ápr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ismerek olyant ,aki jobban akarja nálam, és olyant is ,aki legalább annyira nem
2013. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!